Rakas ollaan vain hiljaa

Tuputin taas liikaa kaikkea, tunteita ja kaikkea.

Jää mun luo.
6504
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tahtoisin jäädä, mutta mun mentävä on. Sinua kaipaamaan jään, elämäni valo.

Äänestä

Luoksesi. Mihin muuallekkaan menisin?

Äänestä
  • Hän on oikeasti aika kaukana minusta .. ei ole edes mitään oikeaa yhteyttä.

    Äänestä

  • Naiselta kirjoitti:

    Hän on oikeasti aika kaukana minusta .. ei ole edes mitään oikeaa yhteyttä.

    Sama vika täällä.

    Äänestä

Et sinä pysty liikaa niitä edes tuputtamaan.

Äänestä
  • Tulen..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Naiseltajostain kirjoitti:

Tuputin taas liikaa kaikkea, tunteita ja kaikkea.

Jää mun luo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu