Switch
- Loistava valikoima indiepelejä. Hyper Light Drifter, Axiom Verge, Hollow Knight, Undertale, Cuphead. Mikään näistä ei ole PS4.
- Dark Souls on parempi koska achievementit eivät kokoajan tule alanurkkaan.
- Sinä voit kantaa sitä mukanasi. Et voi thedä tätä 2xboxilla" tai "ps4llä".
- Specsit o huonot tiietään, mutta käyttäisit pctä jos välittäisit niistä.
- Myi julkaisuviikollaan enemmän kuin PS4 koko säälittävän elämänsä aikana.
"" PS4 ""
- Paskat grafiikat pcseen verrattuna
- "ACHIEVEMENT UNLOCKED!!!!!!!!"
- Pleikka ykkösen renderöinti oli pikselinen ja paska, mutta 64sessa se oli trilineariinen.
- Sony on tehnyt emoiji-elokuvan 😂 ja lisensoinut dingo picturesin "animaatioelokuvat" JA
TEHNYT KNACKIN!!!
- Speksit paskat pcssä on paremmat.
- Pelit on kaikki samaa monotoonista räiskintää.
- Vain pleikkapojat ostavat tämän.
"" XBOX ONE ""
- Ei tartte selittää tätä paskaa micro$oftin tekemää digiboksia, joka vakoilee sinua ja tarttee internet yhteyden 24 tunnin välein lähettääkseen videokuvan sinusta mainostajille.
Switch VS PS4 VS XBOX ONE
Tosipelaaja
0
94
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1342704Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2562264Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?171393- 1151062
- 961011
Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa
Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar2041003Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee13892Lasse Lehtonen on yhtä aikaa sairauslomalla ja työmatkalla
Kelan johtaja näyttää vötkyilyn mallia, otti sairaslomaa ja lähti Brysseliin sitten ryyppäämään! 😂 Kelan pääjohtaja La55788Mistä juttelit viimeisen kerran
Mistä juttelitte viimeisen kerran ikävöinnin kohteen kanssa? Irl tai viesteillä.50741Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.277732