Kysymys jollekin, joka näkisi minulle

Hei! Tapasin vähän aikaa sitten tumman kalamiehen. Mitkä hänen aikeensa ovat minua kohtaan? Ajatteleeko hän minua?
4320
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mistäpä tiesit hänen horoskooppimerkkinsä!!

Äänestä
  • Näki kalansilmistä?

    Äänestä

Panomiehellä on tietysti hyvä pano aina mielessä.

Jos pani ja pano oli huono, ei tietenkään uusintaa hae.

Äänestä

"Mitkä hänen aikeensa ovat minua kohtaan"

No pakaroiden välissähän ne aikeet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ymmälläänoleva kirjoitti:

Hei! Tapasin vähän aikaa sitten tumman kalamiehen. Mitkä hänen aikeensa ovat minua kohtaan? Ajatteleeko hän minua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu