Lemon Tree, Parga

Hei! Hotellissa majoittuneet, onko elokuussa hyttyset riesana ko. hotellissa? Näyttää, että on kasvillisuutta aika paljon siinä ympärillä, mikä lisää hyttysiä...kokemuksia? Muutkin tiedot niin plussat kuin miinuksetkin kiinnostaa.
4558
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olen ollut useamman kerran Lemon Treessä elokuussa, enkä ole joutunut hyttysten syötäväksi. Kaunis pieni hotelli ja todella ystävällinen henkilökunta! Suosittelen!

Äänestä

Kiitos!

Äänestä
  • Onko tasokasta hotellia ihan Valtosbiitsin tuntumassa Pargassa.

    Äänestä

Kysyisin vielä Lemon Tree-hotellissa asustelleilta, että mikä huone olisi paras valinta? Onko yksiön maaterassit kovin varjoisia ja onko niissä "omaa rauhaa"? Entä nuo paremmat kaksiot, miten ne sijoittuu?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ehkämenossa kirjoitti:

Hei! Hotellissa majoittuneet, onko elokuussa hyttyset riesana ko. hotellissa? Näyttää, että on kasvillisuutta aika paljon siinä ympärillä, mikä lisää hyttysiä...kokemuksia? Muutkin tiedot niin plussat kuin miinuksetkin kiinnostaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu