abiseksiä tässä

seeley

Mentiin mökille kaverin kanssa. Kaveri otti mukaan pojan, joka oli juuri kirjoittanut ylioppilaaksi. Pojalla oli jalassa college-housuista tehdyt shortsit, olivat lahkeet jääneet lyhyiksi pojan kasvaessa. Housut oli muutenkin jääneet pieniksi, sen huomasi etumuksen pullotuksesta.
Siinä sitten saunottiin ja kaverii sammui kuin saunalyhty. Mentiin sitten pojan kanssa vielä saunaan ja hän kysyi: voisitsä pestä mun selän oikein hellästi.
Tein työtä käskettyä ja aloin pestä hitaasti hellien. Käteni liukuivat selästä lantioille, reisille ja lopulta kosketin kullia. Poika vavahti. oli ensimmäinen kerta. kun joku kosketti häntä siten.
Otin kiinni kullista ja aloin hitaasti runkata., poika oli sylissäni nauttien kosketuksesta.
Annoin pojan laueta heti, paineet pois.
Sitten sanoin,
että haluan pojan tulevan kanssani aittaan; jos faija herää, ei näe mitään.
Menimme aittaan, käskin pojan mennä vatsalleen sängylle. Aloin hyväillä ja suudella, koskettelin pojan ristiselkää, reisiä, niskaa ja muita erogeenisiä alueita Välillä hieraisin sukuelimiä, jotta poika muistaisi, mihin juttu johtaisi.
Lopulta pyysin häntä kääntymään selälleen, jolloin otin hänen kullinsa suuhun. Poika oli aivan karvaton, mikä kiihotti minua suunnattomasti. Annoin kieleni lipoa hänen terskansa harjannetta samoin kuin alapinnan kiinnikkeitä. Huuleni vierittivät esinahkaa terskan yli ja lopulta poika pyysi, että antaisin hänen laueta. En kuitenkaan antanut armoa, vaan pakotin pojan odottamaan. Kun sitten viimein annoin hänen lauta, pussit tyhjenivät silmänräpäyksessä.

n

0

2456

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

        Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
        Ikävä
        287
        2269
      2. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

        Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
        Kotimaiset julkkisjuorut
        267
        1329
      3. Liikenneonnettomuus kuhmo

        Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
        Kuhmo
        22
        1324
      4. Oot sä aika nuorekas...

        Vaikka oot niin vanha!
        Ikävä
        41
        836
      5. Vaikea löytää samantyylistä miestä

        Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
        Sinkut
        139
        813
      6. Martina ja Muhis

        Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤
        Kotimaiset julkkisjuorut
        237
        729
      7. Rasismi ahdistaa.

        Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa
        Sinkut
        240
        725
      8. Näin sut.

        olitpas vanhentuneen näköinen. 😆 mieheltä naiselle
        Ikävä
        56
        550
      9. Olenkohan tunteideni kanssa yksin?

        Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell
        Ikävä
        46
        491
      10. Oot pelkkä naurun aihe

        🤣🤣🤣🤣🤣 m-n
        Ikävä
        38
        478
      Aihe