Keuruun paras terassi

Olemme juuri muuttaneet Keuruulle ja nyt kiinnostaisi tietää missä on paikkakunnan paras terassiravintola?
8690
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Rockbike tai Bistro. Bistro lienee vanha matin saluuna.

Niin ja taas muutit Keuruulle=)??? Saman kysymys samalta ID osoitteelta tuli näköjään vuosi sitten=)

Äänestä

Lonppari tai ahtolansatama, myös kamanassa ihana uusittu terde.

Äänestä

Lompparissa,mutta ahtolassa on myös kätevä,kun siihenkin pääsee veneellä

Äänestä

Keuruulla Bunkkerin terassi ja multialla Korsu baarin kesäterassit ovat ykkös mestat.

Äänestä
  • Bunkkerissa on ainakin Saatanan huonot bännit soittamassa vanhoja kaljupää ukkoja jotka kuvittelevat olevansa nuoria ja soittavansa hyvin EN SUOSITTELE !

    Äänestä

Oma parveke.

1Äänestä

Hyvällä säällä varmaankin tuo Ahtolan sataman terassi, siihen kun paistaa vieläpä aurinkokin hyvin!

Äänestä

Fabion terassi on myös ihan ok mesta,taitaa vaan olla jo tähän aikaan vuodesta kiinni.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Isotuoppi kirjoitti:

Olemme juuri muuttaneet Keuruulle ja nyt kiinnostaisi tietää missä on paikkakunnan paras terassiravintola?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu