olenkohu mä epänormaali?mä oon rakastanu isoja tissejä.mun kasvattiäidil ja naapurin rouvall.ex työkaveril on kaikil isot tissit.mä taijan olla vähän tissimiehiä.mä saan joskus seisokin kaupungil,kun näen isotissisen naisen,ja minä jo 62v
isottissit
kassu62
193839
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Joku pikkupoika kirjottanu unelmista
Kyllä isot tissit parhaat on ja kun viel hoikahkos vartalossa. Itekki sellasiin käyn kuumana ja mahtavaa nussia väliin ja lastit niil.
Kiinnostaisko nussia,on pitkään ollut haaveena päästä tissimiehen käsittelyyn...jonkun joka oikein imis ja puristelis tissit ja öljyäisi ne liukkaiksi,sit kyrpää väliin ja lastit tietty....??
Kyllä kiinnostais. Mistä oot ja millanen? Laita txt viestii mulle ja edetään siitä sitten. Txt ensin . 044-9531821. Oo luotettava enkä häiriköi.
Hki.Blondi 40v.Ois niin siistii tavata joku mies joka oikeesti on hulluna tisseihin ja sen näyttää...ois ihanaa kun niitä kouritaan ja pidetään hyvänä näykkimällä..ja tykkään saada kunnolla,voin ratsastaa et tissit heiluu ja tykkään kyllä saada takaapäin kunnolla...
Kerro vielä mitä tekisit....oon jo ihan kuumana.
Hieroisin sun isoja rintoja, suutelisin ja nuolisin niitä. Nuolisin sun kovettuneitä nännejä. Hieroisin oljyä niitten päälle ja panisin nitten väliin. Kääntäisin sut kontilleen sängylle ja panisin kovaa takaapäin samalla kun kietoisin kädet ympärillesi ja hieroisin sun tissejä. Lopuksi kova tissipano ja lastit rinnoillesi. Tykkäisitkö?
Huh minäkin vanhamies haluisin innolla hoidella poveas, onnaisko millään ehdoilla?
Kyllä tykkäisin kovasti.
Onnistuu varmaankin.
Voih kunpä pääsisi hyväilemään sua ja sun isoja tissejä
Laita viestiä [email protected] niin sovitaan!
Laitoin sinulle postia.....
Laitoin sulle viestiä. Olisi taivaallista päästä hyväilemään sun tissejä ja panemaan niitten väliin ja suakin.
Kyllä määkin aina isoja tissejä kattelen. Olet ihan normaali! Jotkut tykkää pienistä tisseistä ja jotkut isoista... Ois kyllä kiva päästä hieromaan semmosia lollo tissejä! 😊
Kertokaa nyt hyvät herrat mistä tissimiehen tunnistaa! Toiveeni olisi sellaiseen törmätä ja hurmata mutta aina ovat paljastuneet peppumiehiksi. Tahtoisin tavata miehen jolle tissit olisi pääasia. Joka kiihottuisi niistä, jaksaisi kosketella, suudella, varovasti näykkiä.
Voitaisko tavata, mä rakastan tissejä
Puhelinta en halua käyttää, en ole niin pro seuranhakija että olisin prepaidin hankkinut. Ja jos mukavan miehen nimimerkissä on syntymävuosi olet liian nuori makuuni.
Okei, joo se on syntymävuosi. Ei se mitään, toivottavasti löydät hakemasi.