Tässä kun ihmettelin. Se on yks sana. En kerro sen enempää. Oonpas mä hidas :/
Tajusin ehkä just jotain
pitäspitääsilmiiauki
14786
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Hyvää pohdintaa.
Eikö olekkin.
siis mitä tämä sananen sinulle sitten viestitti?
ja missä tämä sana oli?
Kerro sinä joku ihan viaton sana jolla saisit takuulla herätettyä kaipaamasi henkilön huomion täältä viestien tulvasta.
Se on vain yksi sana mikä on muutamaan kertaan toistunut ja huomasin tuolloin että se lukee muualla myös. En ollu vähää aikaa kattonu nii enpäs tajunnu ku vast nyt. Aavistin vain aikaisemmin..
Kerro se sana. Ei kai se vielä mitään paljasta.
Ei sillä ainakaan mitään pahaa tarkoiteta.
En voi kertoa sitä.
En ole sitä pahana ajatellutkaan.
Vanha Kurppako, kun pitkät piuhatkin.
Niinpä niin," minustahan" koko sivusto voimansa saa, voi voi, onpa köyhääääää....
Ymmärrätkö itsekään että viestisi informaatioarvo on nolla. Sen olisit voinut jättää kirjoittamatta, varsinkin kun se vaikuttaa ihan sekavalta. Viestissäsi ei ole mitään tunnistetta josta edes mahdollinen kohteesi sinut tunnistaisi. Täällä on päivän mittaan lukemattomia sanoja ja monet niistä toistuvat useasti. Samoin ne esiintyvät muuallakin. Voihan olla kylläkin että sinulla on silmät kiinni ja erotut sillä koska muut ihmiset pitävät silmänsä auki.
Että täällä pitää kohdistaa jollekkin tietylle henkilölle... hmmm.... anonyymi tunne palsta... mitä se kertoo? Jos haluat itse kohdistaa täällä niin tee niin.
Etsitkö sinä informaatiota täällä?