Bäckman MV lehden haastattelussa

MV on kuin onkin komukoiden äänenkannattaja, Bäckmania kehutaan!
Uskomaton pellejulkaisu!!
391
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä sinullakin ääni muuttuu kellossa, kun Suomi suurmamutetaan ja ainoana pelastajana on ja voi olla vain Venäjä!

Äänestä
  • Moi Bäckmanin läski pelasta meitä matuilta.
    Ja kirgiiseiksi emme rupea ja ruotsalaisia emme ole

    Äänestä

Juu ja yle on putlerin omistama koska yle on haastatellut vassareita ja lähes kaikki toimittajat ovat vasukoita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oikeasuomalainen kirjoitti:

MV on kuin onkin komukoiden äänenkannattaja, Bäckmania kehutaan!
Uskomaton pellejulkaisu!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu