Huima apu löytyi Sigrasta!Ruotsista sitä tilasin ja Tiistaina heti illalla kokeilin.Kyllä oli kalu pitkästä aikaa tosi kova,eikä heti lauennut,vaan sai nautiskella piiiitttkäään!Tabletin nappasin tuntia ennen touhun alkua.Kun aloin hyväilemään vaimoani,ajattelin,että eipä taida auttaa,mutta hetkessä alkoi seistä tosi huimasti.Aamullakin kalu oli heti taistelukunnossa!Suosittelen Sigraa lämpimästi kaikille ongelmista kärsiville!Tilatkaa Ruotsista,maksu tilille ja pari päivää siitä postilaatikkoon tipahtaa kirjekuori,sellainen huomaamaton.Hinta vain 28€/10 tabua.-Ensikerralla kokeilen puolikasta tablettia...
Ihmeaine Sigra
Auttakaa Jussia
288454
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
voitko kertoa osoitteen mistä voi tilata. kiitos
Sähköposti:[email protected]
-Eli laitat s-postia,kerrot haluavasi tilata Sigraa purkillisen.Kohta saat vastauksen,missä mainitaan tilinumero.Maksat sen ja muutaman päivän päästä kirje tulee kotiin..Mä maksoin tuotteen perjantaina,tiistaina tuli tavara .aika nopeeta.ja helppoa!
On se kumma kun tämä sama Sigra kauppias jaksaa mainostaa täällä päivästä toiseen.
Monet on kokeilleet kerran Sigraa ja huomanneet että "rahat pois tyhmiltä" on homman nimi !!
Erektio-ongelmaiset on näköjään helppo kohderyhmä huijata, harva viitsii valittaa ostettuaan tehottomia ja kalliita kalkkitabletteja.
Oikeita erektiolääkkeitä saa vain apteekeista.
En todellakaan oo mikään Sigrakauppias,vaan avunsaanut tyytyväinen asiakas.Piste.
...tilaamaan Sigraa. Tuolla ne kaapissa loput
pillerit on, kun niistä ei tullut muuta apua kuin
poskien kuumotusta.:-)
Sulla on varmaan syy jossain muualla tai sitten tarvit tutkimuksia, jos toi SIgra ei vaikuttanut yhtään??
Mulla auttoi. Turha on kenenkään sanoa että kauppias täällä juttelee. Ihan tavallinen potenssi ongelmainen olin. Kannattaa kokeilla. Helppo tapa tilatakin. Poskien kuumostus oli alussa mullakin, mut ei enää.
Minkä ihmeen takia pitäis joku kauppias olla kysymyksessä? Mulla on toiminut tosi hyvin Sigran kans. Onks tää jotain kateutta vai mitä? Pääasia että se auttaa ja on kohtuu hintainen
Sigra toimii minullakin vaikkei potenssiongelmaa ole, naukkailen sitä lisukkeeksi hyvillä seurauksilla.
Meikkis tilaa sitä Suomesta, Myllykoskelta. Olen ollut ihan tyytyväinen homman toimintaan.
Onko joku kokeillut sitä Kamagraa? Täällä on ollut keskustelua mutta käyttäjäkokemuksia en ole nähnyt vielä?
kiitos
sulle taitaa ainoa lääke potenssiongelmaan olla tuo Neuvostoliiton punalippu.Näethän;sen nähdessään kaikki kyrvät nousee pystyyn!!!!-Kokeile!
Siksi että kaikki ketkä vähän aikaa seuraa tätä palstaa huomaa että noin kerran päivässä täällä joku "tietämätön" kysyy Sigran tilausohjeita vaikka se on mainittu noissa vanhoissa viesteissä satoja kertoja. Ja kuinka ollakkaan joku onnellinen Sigraa kerran kokeillut neuvoo tuota tietämätön aina vaan uudestaan ja uudestaan...päivästä toiseen.
Kamagrahan on oikeaa lääkettä siis ihan eri ainetta verrattuna Sigraan, Kamagra sisältää Sidenafilia. Käytänöössä siis samaa kuin Viagra.
Koko ajan tulee uusia lukijoita palstalle. Älä ihmettele yhtään. Minäkin olen nyt vasta löytänyt tän kun ei oe ollut omaa nettiyhteyttä. Eikä sitä arvaa ettiä jotain vanhoja keskusteluja taaksepäin.
Myllykoskelta sigraa ei kannata tilata,kun Ruotsista saat sitä paljon halvemmalla.Kotimaassa ollaan näemmä ahneita...
saakohan sieltä alennusta jos ostaa esim. 3 tai 4 purkkia kerralla?
Tuohon en osaa vastata,mutta kannattaa kysyä sähköpostitse asiaa.Luulisi,että hinta vähän putoaisi.Säästäähän firma ainakin postikuluissa...
spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam
Mikäs tää on? Ei varmaan kuulunut tälle palstalle.
Sigrasta on oltu kahta mieltä, pääosin puoltavia kantoja. Tilasin tuolta ruotsista kuten on neuvottu. Laitoin tilauksen viime perjantaina klo.13, vastaus tuli sähköpostiin klo.15 ja ohjeet kuinka maksaa. Maksoin perjantai-illalla, ja kirjepaketti tuli kotiin tänään torstaina, ja tämä on pikkupaikka jonne normaalipostikin tulee päivää kahta myöhemmin kuin keskuksiin. Siis palvelu oli nopeaa, ei mitään ongelmia. Mitään vastaavaa tuotetta en ole koskaan ennemmin kokeillut. Lähitulevaisuudessa aion sitten kokeilla mitä tämä vaikuttaa, on nimittäin uusi suhde aluillaan, enkä haluaisi epäonnistua suorituspaineiden takia tässätapauksessa. Kerron sitten joskus mitenkä siinä kävi.
..sitten miten toimi, jookosta?
Mäkin tilasin ja kokeilin, totesin tosi hyväks, mut vakituinen kimmakaveri puuttuu... Eikun baanalle.
kyllä kerron, kerron juuri niin kuin aia sitten minusta on, ei ole mitään syytä kertoa mitään puppua.
Työterveyslekuri kirjoitti reseptin: Cialis 20 mg ja käski laittaa pillerin neljään osaan. Yksi pilleri maksaa noin 10 euroa eli palasen hinnaksi jää vain 2,5 euroa. Halpaa se on! Ja toimii kuin junan vessa ja kaiken lisäksi vaikutus tuntuu vielä aamullakin. Sigraa en ole kokeillut enkä kokeile, mutta hyvä jos auttaa...
Veikkaisin että sigrasta on apua psyykkisesti aiheutuviin erektiovaivoihin parhaiten..tai ehkä näin. Mutta minulla sigran kanssa kyllä muna pysyy kyllä pirun jäykkänä vaikka tulisi jotain keskeytyksiäkin seksihommissa. Pikapanot onnistuu kyllä ilman sigrojakin mutta pidempiin sessioihin on pakko käyttää sigraa..itselläni sigran teho näkyy kyllä selvästi. -m25-
Toissailtana otin puolikkaan napin Sigraa,kalu kuin rautakanki,kesti pitkän rakastelun.Koko yön kalu vähän jäykkänä,seuraavanakin päivänä helposti iskukunnossa.Hyvä tuote.
Vähän tuntuu olevan puolesta ja vastaan nämä Sigra-mielipiteet. Vaikea sanoa auttaako vai ei.
Kohta voin kertoa, sillä tilasin purkillisen sitä viime perjantaina ja heti kun olen kokeillut sitä pistän tähän mielipiteeni vaikutuksesta.
Olen kokeillut aiemmin Viagra 50mg:n puolikkaalla ja ekalla kerralla se ei oikein vastannut odotuksia, mutta toisella kertaa toimi kybällä. Tulin siihen tulokseen Viagran osalta, että sekään ei keitetystä spagetista tee rautakankea automaattisesti vaan pitää myös olla kiihkoa ja halutusta pelissä. Tietysti myös partnerin halukkuus edesauttaa oman kiihkon nousua.
Mutta palailen Sigra-asiaan kokeiltuani..
Keskiviikkona SIGRAt tuli kotiin siististi kirjekuoressa, hyvin pehmusteisiin ja muovipussiin pakattuna.
Pistin 50mg:n pillerin puoliksi ja otin yhden puolikkaan ennen saunaan menoa. En tiedä oliko lämpö syynä vai mikä, mutta oli pakko lähteä lauteilta pois kun alkoi jälkikasvu tulemaan saunoittelemaan.
Vaimokin katseli ihmeissään, että VAU,mikäs nyt?
Kunnes sitten pääsimme myöhemmin "hommiin" oli kalu tosi kovana, ja niin kauan kuin itse sitä halusin ja vaimo jaksoi ;-)
Hän sanoikin, ettei koskaan ole kokenut tällaista.
Vielä en ole kertonut, että käytin SIGRAA.
Aion kyllä kertoa.
Eli suosittelen nöyrimmin ostamista ja kokeilemista. Tilasin ruotsista ylläolevasta osoitteesta 10tbl 28€:n hintaan.
Itellä ei kunnon potenssiongelmaa ole ikinä ollut, mutta nyt uuden tyttöystävän kanssa on ilmennyt ongelmia jostain ihmeen syystä. Joten päätin tilata sigraa myllykosken kautta ja koittaa onko hyötyä vai ei...Syy on jokatapauksessa omassa päässä mutta jos tästä siihen rohkaisu niin hyvä on.
Onko omakohtaisia kokemuksia vaikutusajasta? Kuinka nopeasti vaikutttaa ja mitenkä kauan? Tietenkin halut ja oma seksuaaalinen kiinnostus tarvitaan mukaan, mutta niitä lukuunottamatta, havaintoja?
Ja minkä kokoista annosta suositellaan/suosittelette kerralla?
Kiitoksia jo etukäteen ja postia odottelemaan tuloksien kera!