Rakaskulta

Vastaisit sitten viestiin. Jos kerran niin on.

https://youtu.be/ghoP50fcTV8

Mulla soi nykyään tuo Taipaleen levy autossa. Sinua mietiskellen.
4277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä luonasi mun hyvä on, näin sanoisin jos olisit täällä!! Vaikka et olekkaan kaipaami mies henkilö! taivaansinisetsilmäsi ihanat. Toivon, että ihastuksi tavoittaa viestisi täällä.

Äänestä
  • Naiselta aloitus.

    Hänelläkin ihanat sinisilmät.

    Äänestä

Varmaankin viesti on tavoittanut hänet sehän on hienoa kun täällä jauhat siitä.

Äänestä
  • Tuon verran jauhan. Että sori vaan. Mene sinä vänkyttämään muualle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Viestinlaitoin kirjoitti:

Vastaisit sitten viestiin. Jos kerran niin on.

https://youtu.be/ghoP50fcTV8

Mulla soi nykyään tuo Taipaleen levy autossa. Sinua mietiskellen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu