Jännittäviä runkkupaikkoja

JulkisenpaikanMestari

Kertokaahan teidän jännittävimpiä runkkupaikkoja.
Itsellä varmaan joskus junnuna kaverilla, odottelin kaveria eteisessä kun se söi, kun yhtäkkiä mulkku pamahti pystyyn ilman syytä, niin kuin nuorena usein kävi, eikä tietenkään laskeutunut. Ei muuta kun käsi taskuun ja mahdollisimman huomaamattomasti runkkasin ja laskin satsit housuun. Jännitysmomentin toi se, kun niillä oli peilejä niin paljon, että jos joku sattui peilistä vilkaisemaan, niin näki eteiseen hyvin.

10

1945

2Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nopeastituli

      Kerran nuorempana töissä avoimen työhuoneenoven takana. Kiinni ei voinut laittaa, koska olisi ollut epäilyttävää. Huh, kun jännitti!

      • Nopeastituli

        Ja tämä siis muna kädessä ja paperille ruikin. ;)


    • erässeikkailu

      Minä hiippailin 15 vuotiaana naapurin kesämökin ulkovessaan ja en sulkenut ovea sisältä päin, laskin housut nilkkoihin ja seisaaltaan runkkasin ja toivoin että naapurin tyttö tulisi ja avaisi oven, ei tullut, orkun jälkeen jännitti vielä enemmän lähteä ulkohuusista pois ettei kukaan näe.

    • Makeees

      Nuorena kaverin luona kun satuin näkemään miten kaverin äidin uus miesystävä pani sitä takaa.otin kalun käteen ja heitin spermat eteisen lattialle.

    • Tappituntumalla

      Pankkijonossa. Silloin piti asioida tiskillä pankkivirkailijan kanssa. Edessäni oli kullankeltaiset paksut pitkät hiukset omaava muodokas nainen jonossa. Huumaava parfyymin tuoksu levisi hänestä. Lyhyt musta nahkatakki ja erittäin tiukat vaalean siniset FARKUT PEITTI HÄNEN TODELLA MUODOKASTA JA SEKSIKÄSTÄ PEPPUA. Seurasin häntä kun tunsin kuinka mun patukkani alkoi paisumaan verkkarien sisällä. Laitoin käden taskuuni ja painoin kovenevaa kaluani, ettei sen pullotus näy viereisen jonon asiakkaille. Kun tulin pankkisalissa olevan paksun pylvään kohdalle, en voinu enää pidätellä. Pylvään suojassa viereisen jonon asiakkailta puristin taskun läpi kivikovaa kaluani ja tein muutaman hitaan vedon varteeni. Ei tarvinnut kun katsoo edessäni seisovaa herkkupeppua, niin patukkani alkoi sykkiä ja laukesin housuuni. Kotiin päästyäni en kertonu vaimolle mitä pankissa tapahtui. Kiihottaa vieläkin se reissu.

      • JulkisenpaikanMestari

        Uuu, tälläsiä lisää! :P Ja toki muitakin jänniä ja julkisia paikkoja. :)


    • RunkKariBoii

      Itse vetäsin käteen joskus nuorempana töissä, oli keskeneräinen laajennus jossa kuitenkin seinät jo pystyssä, raksa ukot pyöri ulkopuolella, yht äkkiä vaan rupes tekee niin kovasti mieli, niin ei muuta kun pienen näköesteen taakse, joka just ja just vyötärölle yletti, mulkku esiin ja nopeasti satsit liikkeelle. Juuri kun mulkun sain takas housuihin, niin pomo paukahti paikalle ja käski juhannuksen viettoon. Oli todella lähellä kiinni jääminen, mutta sijtähän mä ehkä salaa tykkäänkin. :)

    • Poju_haluis_miestä

      Haluisko joku teistä miehistä tämmöistä nuorta parikymppistä neitsyt poitsua?
      Vaikka runkkaamaan teidän kyrpää tai imemään että laukeette lastit suuhuni jotka nielen? ;)
      Saa mua toki pannakin ja kovaa! ;)
      Tykkäätte kummiski vaikka väitätte olevanne umpiheteroita ;)

      • Poju_haluis_miestä

        Ps. Mun peppuni on todella, todella tiukka mmmhh aaahh jeahh ;)
        Kyllä muuten mies tulis nopeesti sinne kun pari työntöä pohjaan.... ;)


      • Missäpäin sua vois naida ?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Muistatko kaivattusi

      Syntymäpäivän? Päivämäärä riittää. 🌹
      Ikävä
      127
      1823
    2. 121
      1345
    3. Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!

      https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro
      Maailman menoa
      140
      1130
    4. Mulla on ikävä

      sua nainen ja niitä katseita ❤️ Lupaatko, että katseemme kohtaa taas?
      Ikävä
      49
      1029
    5. Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?

      Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni
      Ilmajoki
      59
      1011
    6. Miten pääsee ujon naisen pään sisään?

      Siis tosi tosi tosi ujon...
      Ikävä
      131
      970
    7. Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan

      Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v
      Maailman menoa
      250
      957
    8. Helsingin Mäntymäki muuttui Kultajuhlan jälkeen kaatopaikaksi.

      Mitä se kertoo jääkiokosta ja lätkäfaneista? Saikkua huomenna huusi fani yöllä?
      Maailman menoa
      77
      806
    9. Mä oon tyytyväinen, että ei ole enää tunteita.

      Samalla tajusin, että sun kohdalla tykkäsin enemmän niistä tunteista kuin sinusta persoonana. Halusin väkisin nähdä sinu
      Ikävä
      58
      799
    10. Pridekulkue kiellettävä?

      Näin täällä suoraan vaaditaan. Perusteina mitä mielikuvituksellisimmat tarinat. No, miksi ihmeessä kukaan ei ole samalla
      Luterilaisuus
      179
      780
    Aihe