Jännittäviä runkkupaikkoja

JulkisenpaikanMestari

Kertokaahan teidän jännittävimpiä runkkupaikkoja.
Itsellä varmaan joskus junnuna kaverilla, odottelin kaveria eteisessä kun se söi, kun yhtäkkiä mulkku pamahti pystyyn ilman syytä, niin kuin nuorena usein kävi, eikä tietenkään laskeutunut. Ei muuta kun käsi taskuun ja mahdollisimman huomaamattomasti runkkasin ja laskin satsit housuun. Jännitysmomentin toi se, kun niillä oli peilejä niin paljon, että jos joku sattui peilistä vilkaisemaan, niin näki eteiseen hyvin.

10

1941

2Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nopeastituli

      Kerran nuorempana töissä avoimen työhuoneenoven takana. Kiinni ei voinut laittaa, koska olisi ollut epäilyttävää. Huh, kun jännitti!

      • Nopeastituli

        Ja tämä siis muna kädessä ja paperille ruikin. ;)


    • erässeikkailu

      Minä hiippailin 15 vuotiaana naapurin kesämökin ulkovessaan ja en sulkenut ovea sisältä päin, laskin housut nilkkoihin ja seisaaltaan runkkasin ja toivoin että naapurin tyttö tulisi ja avaisi oven, ei tullut, orkun jälkeen jännitti vielä enemmän lähteä ulkohuusista pois ettei kukaan näe.

    • Makeees

      Nuorena kaverin luona kun satuin näkemään miten kaverin äidin uus miesystävä pani sitä takaa.otin kalun käteen ja heitin spermat eteisen lattialle.

    • Tappituntumalla

      Pankkijonossa. Silloin piti asioida tiskillä pankkivirkailijan kanssa. Edessäni oli kullankeltaiset paksut pitkät hiukset omaava muodokas nainen jonossa. Huumaava parfyymin tuoksu levisi hänestä. Lyhyt musta nahkatakki ja erittäin tiukat vaalean siniset FARKUT PEITTI HÄNEN TODELLA MUODOKASTA JA SEKSIKÄSTÄ PEPPUA. Seurasin häntä kun tunsin kuinka mun patukkani alkoi paisumaan verkkarien sisällä. Laitoin käden taskuuni ja painoin kovenevaa kaluani, ettei sen pullotus näy viereisen jonon asiakkaille. Kun tulin pankkisalissa olevan paksun pylvään kohdalle, en voinu enää pidätellä. Pylvään suojassa viereisen jonon asiakkailta puristin taskun läpi kivikovaa kaluani ja tein muutaman hitaan vedon varteeni. Ei tarvinnut kun katsoo edessäni seisovaa herkkupeppua, niin patukkani alkoi sykkiä ja laukesin housuuni. Kotiin päästyäni en kertonu vaimolle mitä pankissa tapahtui. Kiihottaa vieläkin se reissu.

      • JulkisenpaikanMestari

        Uuu, tälläsiä lisää! :P Ja toki muitakin jänniä ja julkisia paikkoja. :)


    • RunkKariBoii

      Itse vetäsin käteen joskus nuorempana töissä, oli keskeneräinen laajennus jossa kuitenkin seinät jo pystyssä, raksa ukot pyöri ulkopuolella, yht äkkiä vaan rupes tekee niin kovasti mieli, niin ei muuta kun pienen näköesteen taakse, joka just ja just vyötärölle yletti, mulkku esiin ja nopeasti satsit liikkeelle. Juuri kun mulkun sain takas housuihin, niin pomo paukahti paikalle ja käski juhannuksen viettoon. Oli todella lähellä kiinni jääminen, mutta sijtähän mä ehkä salaa tykkäänkin. :)

    • Poju_haluis_miestä

      Haluisko joku teistä miehistä tämmöistä nuorta parikymppistä neitsyt poitsua?
      Vaikka runkkaamaan teidän kyrpää tai imemään että laukeette lastit suuhuni jotka nielen? ;)
      Saa mua toki pannakin ja kovaa! ;)
      Tykkäätte kummiski vaikka väitätte olevanne umpiheteroita ;)

      • Poju_haluis_miestä

        Ps. Mun peppuni on todella, todella tiukka mmmhh aaahh jeahh ;)
        Kyllä muuten mies tulis nopeesti sinne kun pari työntöä pohjaan.... ;)


      • Missäpäin sua vois naida ?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kiky-maksuista valehtelu persujen törkein vaalipetos

      Perusduunarina koen pahimmaksi persujen vaalipetokseksi "työmies" Putkosen lupaaman työntekijöiltä perittävien kiky-maks
      Maailman menoa
      59
      5623
    2. Haluat nainen torjua minut

      Yhä uudelleen ja uudelleen. Huomaan sen. Ymmärrän miksi, mutta silti se sattuu. Eihän minulla ole muuta kuin haaveet si
      Ikävä
      103
      4507
    3. Miksei asevelvollisuuden kuluja lasketa Nato-menoihin?

      Koskela (vas) kysyy aiheellisesti, että kun kerran palkka-armejaan perustuvat maat laskevat kysesestä toiminnasta aiheut
      Maailman menoa
      79
      3703
    4. Onko Sdp:n romahdus pienpuolueeksi alkanut?

      Mikään puolue ei kykene selviytymään loputtomasti, jos sitä repii jatkuvasti sisäiset ristiriidat ja kyvyttömyys päättää
      Maailman menoa
      66
      3392
    5. Persuja tuntuu kiinnostavan vain muiden rahat

      En muista kenenkään muun olleen huolissaan yhtä paljon muiden rahoista kuin persujen. Mistähän se kertoo?
      Maailman menoa
      102
      3362
    6. Persujen kannatusromahdus ilahduttaa

      Siin' ei hyvä häviä. Luotto parempaan tulevasuuteen alkaa taas palautua.
      Maailman menoa
      10
      3110
    7. Demareissa jo paniikki päällä

      Talouspoliittinen kykenemättömyys repii puolueen kahtia.
      Maailman menoa
      111
      2868
    8. En malta odottaa, että Lindtman pääsee suhmuroimaan pääministerinä

      kun pitää sopeuttaa 10 miljardin edestä, ja eläkkeisiinkin voidaan puuttua Antin mielestä. (Demarien kannattajissa suuri
      Maailman menoa
      64
      2317
    9. Antti Lindtman heikko johtaja - ei valtiomiesainesta lainkaan

      kyllä se eilen taas nähtiin. Ei pystynyt Antti vastaamaan edes toimittajan yhteen yksinkertaiseen kysymykseen - juu tai
      Maailman menoa
      131
      2300
    10. Farmi Suomi: Kirsi Salo syyttää koulukiusaajiksi - Jucci Hellström lataa napakasti

      Mitäs mieltä olet Kirsi Salon koulukiusaamiskommentista? Farmi Suomi -kisassa väki vähenee ja kisa kovenee. Peliliikkeit
      Tv-sarjat
      34
      1911
    Aihe