Kuurnan autokatsastus oy

Car

Onko asiallista että Kuuran katsastusasema Oy: n asemapäällikkö ja hallituksen jäsen panettelee, arvostelee , aliarvioi ja ivailee omilla henkilökohtaisilla facebook sivuillaan eri automerkkejä ja erityisesti WW merkkiä.

Asiakkaan on varmaan kiva tuoda autoa katsastukseen kyseiseen katsastusfirmaan kun omat työntekijät naureskelevat autoille ja omistajille. Ei mitenkään ammattitaitoista käyttäytymistä.

Törkeää ja onneksi Joensuussa on katsastusasemia mistä valita.

12

6690

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kuura

      Kuurassa on katsastus. Kiitos.

    • hajoileeko

      Aika paljon on ko. merkin ongelmista kirjoitettu, no tiedä häntä.

      • Kyllä_tietää

        Näin on ja internetistä löytyy jos jonkinlaisia tosielämän kirjoituksia VW-yhtiön valmistamien autojen erilaisista ongelmista. Niihin kuuluu moottorien / vaihteistojen rikkoontumisien lisäksi ties kuinka paljon muitakin erilaisia ongelmia.

        Tero Määttää en ole ihan äsken tavannutkaan, mutta henkilönä hän on erittäin mukava eli tykättävä persoona.


      • Korjaan
        Kyllä_tietää kirjoitti:

        Näin on ja internetistä löytyy jos jonkinlaisia tosielämän kirjoituksia VW-yhtiön valmistamien autojen erilaisista ongelmista. Niihin kuuluu moottorien / vaihteistojen rikkoontumisien lisäksi ties kuinka paljon muitakin erilaisia ongelmia.

        Tero Määttää en ole ihan äsken tavannutkaan, mutta henkilönä hän on erittäin mukava eli tykättävä persoona.

        Kyseessä on siis Terho Määttä, joten yksi kirjain jäi matkasta pois.


    • Huikiuojj

      Ja kaikkihan sen tietää, että volkkarit ovat aivan paskoja autoja.

    • juiceko

      Paras katsastusasema joensuussa.

    • markku.lievonen

      No, ei kaiketi tämän WW merkin vikojen määrä tarvinne tähtitieteen tasoista hahmottamista ihmiseltä kun ymmärtää todellisuuden.
      Kuuntelee vain ww auton omistjien "huolto/töitä".

    • Joen katsaatus oli hyvä palvelu turhasta ei nipoteta turvallisuudesta ei tingitä.

    • toijootaVaan

      Sehän on pelkästään hyvä asia,että romuautoista informoidaan kuluttajille jotta osaavat arvioida ostavatko auton vai romukasan.
      Erityisesti katsastusasemillahan on iso vastuu minkälaisia romukasoja tielle päästävät.
      Just oli jokin nissan malli jota ihmiset ostavat oikein myyntimenestyksenä.Sekin osoittautui karmeaksi romuksi.
      hyvä että informoidaan.
      En ole tosin kuurnan asiakas,mutta pisteet heille

    • Anonyymi

      Kuurnan katsastus saa kuraa niskaan.

    • Anonyymi

      Kuuraan katsastus ja WW hyvä yhdistelmä.Liekkö kossun ristimiä.

    • Anonyymi

      Nuoremmasta päästä ynseää porukkaa katsastusmiehet. Vanhemmat ihan lupsakoita ukkoja.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      75
      4547
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      106
      3781
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      143
      3485
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      37
      1980
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      70
      1925
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      89
      1229
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      125
      1064
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      134
      976
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      57
      933
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      25
      847
    Aihe