päivittää kestääkö siinä yhtä pitkään ku sun ulos lähdössä aina;D
Nainen toi tabletti
RaksuttaaRaksuttaa
8344
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Kestää kestää.. :D Tai en mä tiiä, mulla ei oo tablettia, mul on kannettava normi kone. Mutt yleensä niissä kyllä kestää ikuisuus.
miks mun uloslähdössä kestää niin pitkään, jos kerta tiedät. Anna nyt tulla vaan, jos ei sulla kerta ole parempaa tekemistä.
Jeps, nytkin olen tehnyt kaks tuntia lähtöä kauppaan mut joku liimas mut pikaliimalla tähän sohvaan kiinni tai ompeli :D
Kuuntelette tätä ja jammaatte;D
https://www.youtube.com/watch?v=2iUGfURqyhs
Stalkkaatko mua? :d Ei mulla oo mikää kiire jos sä oot lähettyvillä ;)
En oo en tänään
Mä stalkkaan mun tablettii se voisi pistää vähän vauhtia;D
Tabletin päivittäminen, eli toisin sanoen Pillerin päivittäminen/vaihtaminen uuteen kestää yhtä kauan kuin lääkärissä käyminen.
Kammotus... hahah... mitä juttuja oli jälleen työpaikalla, voi hirviö soitelkoon... pelleilyjuttuja tulee välillä hyvin kun on sopivan rento ilmapiiri.
Työnjohtaja katoaa aina välillä ihmeellisiin paikkoihin, asiakas tuli kyselemään sitä, vastasimme sille että: se tekee katoamistemppujaan vähän väliä, hän on kuin taikuri.
Asiakas sanoi siihen: minä sille katoamis temput kohta näytän..