Isot aluvanteet kesäksi

Kesämies

Katsoin uusimmasta GTI-Magazinestä ensi kesän alumiinivanne kuvia. Ace vanteet näytti aika tyylikkäiltä, vai mitä? Olen ajatellut kesäksi isoja kromivanteita. Onko jollain lisätietoa?

4

581

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • renkaatkin joten käyppä konttorilla KATSASTUS ja kysy mitä sinne alle saa ja yleensä kannattaa laittaa!!!Muuten itse ajan normaalikokoisilla alkuperä vanteilla KOSKA EI niitä itse ajaessa nää ja on paljon mukavammat kuin jotkut 50 satjaset!

      • atte

        Saahan sinne alle laittaa ihan kuinka isot vanteet haluaa kun käy muutoskatsastamassa ja renkaan ulkohalkaisija ei muutu liikaa, muistaakseni 5% tai sinnepäin saa muuttua. Ja leveyttä ei ole myöskään varsinaisesti rajattu, renkaan pitää vain jäädä lokasuojan sisäpuolelle ja mahtua pyörimään ottamatta kiinni.

        Niin ja tuumalla saa vannetta kasvattaa muutoskatsastamattakin.


    • Leksa

      tulla taas muotiin. Ihan siistejä olivat. Itsekin olen katsellut jotain 20 tuumasia ja ainakin ACElla niitä näytti olevan. Star-Rengas näköjään myy eteläsuomessa.

    • edullisesti

      täältä sain ainakin edullisen kromivannepaketin renkaineen nopealla toimituksella
      http://www.g-c.fi

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan

      Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html
      Maailman menoa
      176
      4967
    2. Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?

      Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,
      Maailman menoa
      18
      4346
    3. Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa

      Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699
      Maailman menoa
      9
      3087
    4. Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa

      Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana
      Maailman menoa
      248
      2910
    5. Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat

      "Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien
      Maailman menoa
      143
      2852
    6. Sä veit mun sydämen ihan totaalisesti

      Aivan totaalisesti..
      Ikävä
      52
      2491
    7. Oot se sinä

      Ihan varmasti oot, tuo olemus ei valehtele 😘💓🪅 🏡 ihana 😍🙏
      Ikävä
      27
      1919
    8. Vieläkö olet

      Rakastunut minuun? Minä sinuun
      Ikävä
      34
      1723
    9. Ei siinä kauan

      Menisi jos olisimme kahden
      Ikävä
      21
      1711
    10. Toivotko vielä kohtaamista

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      63
      1677
    Aihe