nissa primera 2.0 SLX -91

Paljon hinta on tuolla autolla??suunnilleen??sillä on ajettu 335 000 siinä on kaikki sähköherkut ja abs it muutenkin hyvässä kunnossa.
2387
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Yksityiseltä pitäis saada tuo auto alle 5000 euron ja liikkeestäkin noin 500 euroa korkeammalla hinnalla. Koeaja vielä, ettei vaan jousitus kolahtele... tyyppivika, joka johtaa korjaukseen, vaikka katsastuskonttoreille on kuulemma annettu ohjeet, että hieman tavallista enemmän saa olla "klappia"

Äänestä

Juu etupään multilinkit kuluu väljäksi jokaisesta.
Jos ei ole ruostesuojattu erikseen niin kotelot on kohta puhki kun niissä ei ole mitään suojausta alun perin (takaoven alaosasta lähtee). Vaihteisto alkaa mölyämään varmasti jo noissa kilometreissä jos ei ole rempattu.
En ostaisi vaikka olisi halpakin.
Hyvää on ajo ominaisuudet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hinta kirjoitti:

Paljon hinta on tuolla autolla??suunnilleen??sillä on ajettu 335 000 siinä on kaikki sähköherkut ja abs it muutenkin hyvässä kunnossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu