Oletteko edes ikinä suudelleet

kaivattunne kanssa, tai menneet peräti hieman pidemmällekkin. Siis irl eikä vain fantsuissanne?
4176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ihme vähättely oikein on? tunteitako ei saa olla ilman pusuja.

Äänestä

Ollaan eikä siitä oo kauheen kauaa edes ja siks sitä on täällä kiva härnätä kunnes on täällä myöskin aina joskus.

Puhun sille pikkutuhmia aina välillä

Äänestä
  • Aika tuhmeliini olet

    Äänestä

Kyllä olemme. Hän kävi ja oli syvällä minussa henkisesti että fyysisesti. Uitti itseään minussa. Huitoi mailalla maalia. Hissun kissun hitaasti. Oih joih. Uitti mulukkua. Piirakassa. Pesässä. Tuherossa. Tussussa. Ei saa muistuttaa. Onsse niin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minäpä_olenkin kirjoitti:

kaivattunne kanssa, tai menneet peräti hieman pidemmällekkin. Siis irl eikä vain fantsuissanne?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu