Olen 11.v tyttö ja kun olin isoisäni koneella niin kävin huvinvuoksi katsomassa historiaa. Historiasta löytyi että isoisäni oli katsonut pornoa jo kuukauden ajan ja en tiedä mitä pitäisi tehdä :(
Näin että isoisäni katsoo pornoa. Mitä tehdä?
8
502
Vastaukset
- eikytätä
Tämä asia ei kuulu sinulle,ja toisten koneilla ei käydä kyttäämässä.Toden näköisesti hän harrastaa myös seksiä joka ei myöskään sinulle kuulu.kattele sinä vain piirrettyjä mutta omalta koneeltasi.
- Eisinun
tarvitse tehdä mitään. Aikuisten seksuaalisuus on normaalia. Älä sano kenellekkään asiasta. Ihmiset tarvitsevat tietyissä asioissa hienotunteisuutta ja salaisuuksia.
- MieshänMinäkin
KAIKKI miehet katsovat pornoa. Miksi isoisäsi olisi poikkeus?
- kaikkieivätkatso
Kaikki miehet EIVÄT katso pornoa!
- Hmmmmmmmmmm
Ehkä niinkin pervoja miehiä löytyy.
- Erkki-eno
Opeta hänet poistamaan historiatiedot.
- Kotisykoloogi
11 v. Yeah right..
- Kysympä
Minkäs ikäinen tämä isoisäsi on? Luultavasti mies parhaassa ja seksuaalisesti aktiivisessa iässä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin2193190Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.3132791Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.751808Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e551715Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?451585- 1221376
MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,111322Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee171270Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.4281266- 1051259