ku itse menit kaiken pilaamaan. Sen siitä saa kun pitää toista itsestäänselvyytenä.
Turha kait se ny on itkeä
mietihänsitä
14481
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Okei? Mikset psyko tajua, ettei mua haittaa moinen yhtään. Kai mä saan itse seurani valita?
En mä pidä ketään itsestäänselvyytenä. En vaan pidä susta vaikka rakastankin sua.
Jaa, erittäin omituista ;)
Hippasen omituinen vastaus :D
Miten niin? Mun mielestä tossa on harvinaisen paljon järkeä.
Ihmisen käytös ei oo sama kuin luonne.
Vaiheessa pitänyt itsestäänselvyytenä. Ihmettelin vain jo ihan alussa... ja ihmettelen edelleen. Ja nyt kun tämän aloituksen luin ja tässä vastaan niin ihmettelen miksi vielä mietin.
En todellakaan pidä itsestäänselvyytenä. Olen vain pelännyt, että et rakasta tai olet vihainen mulle tai että et ole kiinnostunut enää. En halua menettää sua rakas!!!Tarvitsen Sinut ja haluan Sinut enemmän kuin mitään maailmassa!! Olet ihana ja niin kaunis! Ollaanhan yhdessä pian! ❤️❤️
Erikoinen kommentti pettäjältä. Joillekin ei näköjään mikään riitä..
Luulin, että et rakasta, ei muuten olisi tapahtunut. Anteeksi rakas!!!!!!
Oksettavaa.
Kun olin epätoivoinen :'(
Joo ei tarvetta suruun, jos tunne on yksipuolista. Silloin helpompi ottaa etäisyyttä, turha roikkuminen tekee tilanteesta vain vaikeamman itselle. Maalaisjärjellä pärjää, turha tunteilla, jollei saa vastakaikua. Käännä sivua ja uusia tuulia etsimään, mitä ne ikinä ovatkaan.
Pilaamaan. Kyllä minä sen tiedän.
Onneksi osaan käännellä ajatuksiani... se on pitkän harjoittelun tulos. Toisin sanoen pystyn unohtamaan jos päätän niin. Olen silti erittäin pahoillani! Itseni puolesta! JA! Jos sinäkin ihan oikeasti pidit... niin sitten olen pahoillani molempien puolesta!