Mikä saa tämän yhden henkilön spämmäämään mitä ihmeellisimpiä artikkeleita ja viestejä kun hän kuvittelee Toyotan kunniaa loukatun?
Trollin henkinen tila
omituinen_tapaus
8157
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Hän näköjään oikaisee kaikki tänne kirjoitetut valheet Toyotasta. Onko siinä mitään outoa? Siinä on paljonkin outoa ja erittäin sairasta, että joku koko ajan syöttää tänne valheellista pilkkaavaa tietoa Toyotasta. Muuttelee asioita ja lehtien nimiä ja ja väheksyy suurten tutkimusten arvoa ja pienentelee tutkimusotatojen määriä. Vääristelee kaikkia mahdollia asioita. Sellaisen ihmisen mieli täytyy olla todella sairas. Hän on näköjään äärettömän hermostunut siitä että hänen kaikki valheensa oikaistaan.
Lapsuusiässä alkaneen traumatisaation seurauksena potilaan persoonallisuuden eri osat ovat joutuneet toisistaan niin erilleen, että ne ovat omaksuneet oman henkilöhistorian, nimen ja fyysiset piirteet. Dissosiatiivisesta identiteettihäiriöstä kärsivällä ihmisellä esiintyy kaksi tai useampia erilaisia ja erillisiä persoonallisuuksia. Kaikilla persoonilla on omat muistikuvansa, mieltymyksensä ja käytöksensä, ja (yleisimmin) vain yhden persoonan piirteet on havaittavissa kerrallaan. Eri persoonat saattavat olla tietämättömiä toisistaan eikä niillä välttämättä ole yhteyttä toistensa muistikuviin.
https://fi.wikipedia.org/wiki/Dissosiatiivinen_identiteettihäiriö
Juuri tuon vuoksi hän näkee täällä kaikki holisteina.
Elämän täytyy olla tylsää ja ihmisen säälittävä, joka omistaa sen elämänsä halpisauto Tojon puolustamiseen.
Holistin raivoaminen on huvittavaa seurattavaa.
Meitä ja Teitä on yhteensä noin kaksikymmentä, eli suurin osa koko suomen kansasta...
kyllä meillä on sitten voimaa, kun olemme tänne surkeuttamme kirjoittaneet...
Sama kuin Pietarin trollilla aina löytyy selitys linkin takaa jos ei löydy niin sitten keksitään uutinen.
Kyl mää ajan Korollal ku mul on vähä hintaa lomsas, em mä tätä kyl kehu, kyl niin pal kauhiast ihmettelen ku joku tääl kehusse näit laitteit. Eli surkeimmast pääst.