Hohoi!!! Menkääs pururadalle juoksemaan joka päivä, minihame ja korkkarit jalkaan se on kauneutta miesten silmiin. Kampaamon kautta ja pakkelit naamaan. Monet miehet ei kyllä katsele naisia tuulipuvuissa tukka sekasin ja risat lenkkarit jalassa, ei viheltele perään ei. Olette varmaan kokeneet sen kun kukaan ei huomaa. Oma vikanne. Kukaan ei kattele rääsyn näköisiä naisia. Minihame ja korkkarit ja se on se juttu.
Laihtukaa reippaati ja käykää hoidoissa. Se auttaa että teidät huomataan joka paikassa.
Missä on kauniit naiset
katselenkateselen
1
480
Vastaukset
- HelleHulluutta
Sä voit kyllä itse juosta vaikka stringeissä ja korkkareissa, jos haluat. Mutta muut juoskoon niissä vetimissä, kun tuntuu sopivilta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse654444Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky993704Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä1083331Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.211896Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575681883Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.871129- 88871
- 49831
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.105817Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä23774