Op:n päätyyn tehty latauspiste sähköautoille. Hyvä niin. Näkyy vain olevan päiväsaikaan varattuna 1990 luvun Mazdoille, Fordeille, Toyotoille jne. Iloinen yllätys auton latausta tarvitseville.
Parkkipaikka
12volttinen
5659
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Älä kehtaa.Ei sulla kuitenkaan ole sähköautoo.Ei kellään Suonenjoella ole.Höpö Höpö.
Ihan oikeasti ? Kenellä on aikaa latailla autoa kesken päivän ?????
Peräkylän pojat kun pääsevät raitille niin latautuvat itsestään kun katselevat Suonenjoen sorjia ja kauniita neitosia ja rouvia. Lataus kestää räntäsateisiin asti kun parkissa seistään.
Vois ostaa ens autoks jonkun sähköauton ja käydä pistämässä sen parkkiin abc:n pistoolien eteen kauppa ja pankkireissun ajaksi.
About yhtä törkeää.
Suonenjoen turvenuijjat ei ole kuullut sähköautoista koskaan. Yrittävät pistää moottorin lämmittimen siihen pistokkeeseen kiinni. Sama homma Koskelolla olevan lataus pisteen kanssa. Juntit pitää siinä parkissa vuoden 95 Corollaa. Suonenjoki idioottien paikkakunta.