Outoja paikkoja runkata

Kertokaa outoja paikkoja mis ootte runkannu.
Itellä lentokone ja metsä
142410
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Oon ainaski koulun vessas ja pari kertaa ku mummolaa mennyt bussissa

1Äänestä

Täs joitaki. Jotku oudompia, jotku vähemmän: koulun katolla, uimahallin tyhjässä saunassa (heitin mällit kiukaaseen :DD), hotellihuoneessa, sovituskopissa, julkisessa vessassa pisuaariin, leikkipuistossa, ruotsinlaivan ulkokannella, hississä, metsässä, autossa parkkipaikalla.

1Äänestä

Ainaskii laskettumäes sillee mukavasti, juna, bussi, lentokone, ravintola, hotelli ja metsää ulkona kesäll

Äänestä
  • Käytitkö laskettelu/lumilautailu housuja kun runkkasit laskettelumäessä?

    Äänestä

  • skaterdude kirjoitti:

    Käytitkö laskettelu/lumilautailu housuja kun runkkasit laskettelumäessä?

    juu kyl

    Äänestä

Ulkona, leikkimökissä, koulun vessassa..

Äänestä

Koulun vessassa, autossa, uimahallin poreammeessa, ulkona useissa eri paikoissa, laivalla vessassa, bussissa. Muuta ei tule nyt mieleen.

Äänestä

Tyhjässä luokkahuoneessa, saaressa, järvessä, veneessä, lentokoneessa, junassa (sekä vessassa että penkillä), yöbussissa, kalliolla katsoin samalla alas aurinkoa ottavia tyttöjä

Äänestä

Aika monessa paikassa oon runkannu mut jos oudoin paikka pitää valita niin varmaan sit laskettelukeskuksen hissi.

Äänestä

Autossa, uimahallin saunassa (olin yksin), vaatekaapissa, sängyn alla, lentokoneessa, hotellihuoneessa, parvekkeella yöllä, koulun vessassa... onhan näitä

Äänestä

Paikat eivät ole outoja, mutta runkkaajat kylläkin.

Äänestä
  • ITE olet

    Äänestä

Mount Everestin pohjoisrinteen huipulla ja Tshernobylissä sijaitsevan Duga3-tutkan ylimmässä kerroksessa
nämä ehkä erikoisimmat paikat, ai niin, myös terveyskeskuksessa verikoetta otettaessa vedin tosi nopeat kun nätti hoitsu pyllisti etsiessään välineitä kaapin alahyllyltä. Silloin tein sen taskubiljardi tyylillä ja mällit ammuin punttiin.

Äänestä

Voi pojat näitä riittää. Kun olin vielä 13v niin kävelin keskelle Toria ja aloin vääntämään kunnon mäiskyä siinä. Poliisithan siinä soitti joku. Mällyskäiset lensi ja kytät ei saanu kiinni. #CumGangFuckThePolice

Äänestä

Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


runkama kirjoitti:

Kertokaa outoja paikkoja mis ootte runkannu.
Itellä lentokone ja metsä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu