Mulla on Sua niin käsittämätön ikävä

Mä haluaisin vaan, että Sä halaisit mua ja olisit lähellä. Voi rakas miten mä kaipaas Sua.
8803
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Simpalle siis Sepustat??

Äänestä

ei sit voi mitenkään puhua, ei ne asiat nimettömillä viesteillä miksikään muutu etkä niillä myöskään saa asioita hänen tietoonsa.

Äänestä

Sarille, kun tuota ässää painotetaan.

Äänestä
  • sori ei sari

    Äänestä


Muistan , v 2013, tulin aamulla töihin, olit niin chic, olin vähä ällistynyt, luulin ett minusta, mutt olitkin aineissa kllo 8 . Nyt ymmärrän ja joku muulin ymmärsi. Muista, hän ajattelee parastasi

Äänestä

Miten ikävä täällä on.

Äänestä

Ikävöin minäkin. Katoin elokuvan. Nyt nukkumaan. Levollista yötä.
<3

Äänestä

Kommentoi aloitusta


missing-you-hurts kirjoitti:

Mä haluaisin vaan, että Sä halaisit mua ja olisit lähellä. Voi rakas miten mä kaipaas Sua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu