Vain rahastus toimii. Karhulantielle Data grouup ja entinen Kop pankkitalossa on tietokenefirmat. Uuden koneen hinta laskutettiin Data groupista, mutta kone ei toimi.En maksa kyseistä laskua 300 euroa koska koneella ei tee mitään edelleenkään. En elätä ketään jos en saa itse siitä apua. Rahastus vain toimii. Asiakaspalvelu ei kehuttavaa kummassakaan osoitteessa.
Kuka osaa tietokonehuollot?
Huonoapalvelua
4205
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Varmaan narssusi oli asialla ja yritti karvalakilla korjata yhteyttä. Ne tulee ja se maksaa. Nyt korvaukset 300e, kohta 6000e.
Nimetön firman (firmojen) mustamaalaaminen voi maksaa.
Nimetön kirjoittelu ja toisten haukkuminen nimillä voi maksaa. Siinä ei auta harhojen syyttely. Mielikuvitus olentojen syyttely. Eikä auta korvauksien pyytäminen suomi24 palstalla. Vähiten auttaa selitykset käräjöinnistä ja maksuista joita ei ole olemassakaan. Miepäpalvelut auttaa oikeasti.
Sutelassa, eläinkaupan naapurissa. Parempaa palvelua en ole mistään saanut koskaan.