Heh. Huvittaa että joku hörhö on käynyt kännipäissään vastailemassa moneen keskusteluun .
Huvittavinta on että provo on tuskin edes koskaan edes istunut Hyundaissa.Joka keskustelussa on viesti kuinka huono Hyundai on. Jääkööt omaan arvoonsa.
Provo käynyt palstalla
15
1102
Vastaukset
- täyspäiväinenSeko
Onko palstojemme höyrypää Holisti laajentanut reviiriään? Otan osaa jos niin on käynyt.
- hnnnnntaiiiii
olen hyundaissa ollut ja oli sellanen muovirämpylä sisältä. Skodan ja Nissanin peruskärrytkin vaikuttaa paljon paremmalta ja sitä varmasti onkin
- Hundaijee
Te volkkari kuskit vain puratte pahaa oloanne laadukkaaseen hundaihin, kun ette uskalla kiusata tojokuskeja.
- sdswww
Mersu on huono auto.Tässä kokemuksia
https://tekniikanmaailma.fi/keskustelu/aihe/t3503/- Kalle121
HerraIsoHerra kirjoitti:
no sitten vaikka bmw ennemmi, mikä tahansa ennemmin kuin hyundain muoviräpyskä
Kyllä Hyundai Genesis aina Mersun muoviämpärin voittaa
http://platesmania.com/ru/foto5526427 - KDSSSS
Kyllä on HerraisoHerra aivan pikkulapsen tasolle jäänyt. Sääliksi käy.
- SaksalainenParasKaikessa
No onpa yllättävää, että saksalaisessa GTü katsastusraportissa saksalaiset ovat parhaita. Melkoinen yllätys!!!!
- kpfewwewewwe
SaksalainenParasKaikessa kirjoitti:
No onpa yllättävää, että saksalaisessa GTü katsastusraportissa saksalaiset ovat parhaita. Melkoinen yllätys!!!!
Saksalaisten laatu on heikko.Öljysyöppöjä, vaihdeongelmia jne. Lista on loputon
https://www.talouselama.fi/uutiset/vuosia-jatkuneet-laatuongelmat-ja-dieselskandaali-nakyvat-volkswagen-menettaa-asemiaan-koko-euroopassa/d8fd7b47-2273-3bed-bc5f-4fbd2d096465 - HuihaiRomujenSukua
Sama pätee Huihaikin, varsinain öljysyöppö, vähintää 1L / 1000km vie öljyä... Vaihdelaatikko nyt on omassa Huihaissa ainoa jota ei ole tarvinnut vielä vaihtaa, sen verran "laatu" autosta on kyse.
- SFDF
HuihaiRomujenSukua kirjoitti:
Sama pätee Huihaikin, varsinain öljysyöppö, vähintää 1L / 1000km vie öljyä... Vaihdelaatikko nyt on omassa Huihaissa ainoa jota ei ole tarvinnut vielä vaihtaa, sen verran "laatu" autosta on kyse.
Kas kun mun Sonata ei vie olleenkaan tollaisia öljymääriä. Sekä mitä tulee remppoihin niin todella vähävikainen auto. Todella jämäkkä hyvä auto.
- Beke
HuihaiRomujenSukua kirjoitti:
Sama pätee Huihaikin, varsinain öljysyöppö, vähintää 1L / 1000km vie öljyä... Vaihdelaatikko nyt on omassa Huihaissa ainoa jota ei ole tarvinnut vielä vaihtaa, sen verran "laatu" autosta on kyse.
Tälläiset epätoivoiset provot on säälittäviä. Tälläisen viestin näkee jo kaukaa että se on keksitty juttu.
Ketjusta on poistettu 22 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po1496459- 322312
- 1872089
Mitä tämä on
Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut101333Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?
gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.821263- 731067
Hyvää yötä kaivatulleni
En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä241047Nyt on konstit vähänä.
Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,25987Tilinpäätösvaltuusto 27.5
Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty44951Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke10838