Kuinka monen luulet sinua täällä kaipaavan?

Pidätkö vai etkö pidä kyseisestä henkilöstä?
3210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Minua ei kaipaa täällä kukaan.

Äänestä

Mieheni on täällä ja se on tieto

Kirjoitan täällä hänelle ja hän minulle. Tunnistetaan hyvin toisemme mut muut ei älyä että näin on asia.

Äänestä
  • Minä ainakin tunnistan hänen viestit sinulle partainen ”nainen”. Hänhän osoittaa ne aina naiselle ja teksteissä on ehkä enemmän kirjoitusvirheitä. Sitä en tiedä kirjoittiko hän sitä tekosyvällistä tekstiä, jossa rakenne ja sisältö jäi epäselväksi. Jotain ”mallinnuksesta”. Valitettavasti sen huomaa, että ei ole käynyt lukiota.
    Toivottavasti mulle kirjoittaa mahdollisimman moni!💞

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Gallupisti kirjoitti:

Pidätkö vai etkö pidä kyseisestä henkilöstä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu