Lapsellista toimintaa. Ylläpitokaan ei ymmärrä tilanteen vakavuutta. Suomen kansa on hukkumassa syntiin.
Inhottava Realistiko täällä poistattaa avauksia?
4
180
Vastaukset
Samantekevää, koska joka tapauksessa vain vanhoillislestadiolaiset pelastuvat.
Suomessa elävä usko on pääosin tässä. Maailman laajuisesti elävää uskoa on eri puolilla.
- nytkohtakuulemme
TÄHTIKANAVA- kirjoitti:
Suomessa elävä usko on pääosin tässä. Maailman laajuisesti elävää uskoa on eri puolilla.
Voi varmaan lyhyesti kertoa omasta uudestisyntymästäsi, ilman sitä ei ole mitään uskoa ei elävää varsinkaan !
ole hyvä, kolme riviä riittää minulle ainakin asian kertomiseen. Olen uudestisyntynyt , olen saanut syntini anteeksi. Niin se elävä usko on levinnyt uskosta uskoon Jeesuksen esimerkin mukaisesti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot533522Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe262936- 282594
- 732439
- 182211
- 512152
- 561901
- 581696
KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!
Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola111583- 171495