SALARAKKAAT, jääkiekkoilijoiden

Olen antanut itselleni kertoa, että lätkä Kurrin salarakas oli Jasmin ja Selänteen salarakas oli Avellan, jota hän hoiteli veneellään pari kesää sitten, ravintolaillan päätteeksi.

Tiedättekö muita lätkäjulkkisten ex-rakkaita?
11219
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kurri on blondifani.

Eikä kertahoitoja sanota salarakkaiksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Varma tietolähde kirjoitti:

Olen antanut itselleni kertoa, että lätkä Kurrin salarakas oli Jasmin ja Selänteen salarakas oli Avellan, jota hän hoiteli veneellään pari kesää sitten, ravintolaillan päätteeksi.

Tiedättekö muita lätkäjulkkisten ex-rakkaita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu