Athena-hotelli

Onko tuoreita kokemuksia Athena-hotellista, onko ilmastointi ja aamupala hyvä ym.? Parin viikon päästä sinne olis tarkoitus suunnata.
1306
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olen ollut Athenassa putkeen 3 kertaa peräkkäin, viimeksi viime vuoden elokuussa. Henk.koht en keksi mitään negatiivista..Paikka on rauhallinen vaikka baarikatu vieressä, hotelli&huoneet pidetään siistinä, ilmastointi ok, aamupala ok, henkilökunta ystävällistä. Allasalueelle mahtuu aina ja paikasta lyhyt matka kaikkialle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mörripörri kirjoitti:

Onko tuoreita kokemuksia Athena-hotellista, onko ilmastointi ja aamupala hyvä ym.? Parin viikon päästä sinne olis tarkoitus suunnata.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu