Mistä tietoa

Arabian Heljästä ym

Heips!
Olen väsymykseen asti yrittänyt etsiä netistä tietoa esim. Heljä Liukko Sundströmin Tuuli-sarjasta, Arabian lintusarjoista ym. Siis minkä arvoisia ovat suurinpiirtein.
En vaan joko osaa etsiä oikeita sivuja tai sitten tietoa ei vain netissä ole? Oisko jollain vinkkiä sivusta, mistä vois katsoa LUETTELOA (mukaanluettuna ns. vanhemmat vuosikerrat)ko. tuotteista?
Olen kiinnostunut ostaan lisää Heljän "Tuuli"-sarjaa, sekä myymään lintusarjaa, ikikukkia etc. Mutten löydä siis mistään tietoa. Huuto.netissä oon käynyt, muttei antanut mitään uutta ..

1

177

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mie

      ...soittaa suoraan valmistajalle eli varmaan iittalaan ja sinne vaikka museolle. Enpä ysko että netistä löytyy niitä hinta-arvioita.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra haluaa muuttaa

      maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....
      Maailman menoa
      118
      9096
    2. Maataloustuet pois

      Jokainen maksakoon harrastuksensa itse. Eihän golfin peluutakaan maksa yhteiskunta.
      Maailman menoa
      315
      6917
    3. Australia, Britannia ja Kanada tunnustivat Palestiinan

      Aikooko Petteri Lapanen pysytellä persujen ja uskovaisten panttivankina ja jättää Suomen historian väärälle puolelle?
      Maailman menoa
      100
      5980
    4. Mitä juuri sinulle kuuluu?

      Tänään? Rehellisesti.
      Ikävä
      152
      3880
    5. Joulukinkku NYT

      Sian kankuista tulee vielä pula. Nyt on oikea aika hankkia joulukinkku.
      Maailman menoa
      30
      3261
    6. Maahanmuuton vastustajat ovat vajakkeja

      Jokainen täysijärkinen suomalainen tietää, että Suomi ei pärjää ilman ulkomaalaisvahvistuksia.
      Maahanmuutto
      78
      3250
    7. Kaivattusi nimi

      Kaivattusi nimi on
      Ikävä
      179
      2552
    8. On asioita joita kadun

      Yksi niistä on eräs J mies. Olen vasta hiljattain tajunnut. Kuinka väärin tein. Tulit sydän tarjottimella.. mutta tässä
      Ikävä
      17
      1836
    9. Toivoisitko että hän löytäisi jonkun muun?

      Joka voi antaa mihin et kyennyt?
      Ikävä
      32
      1488
    10. Mitä sä pelkäät?

      Että paljastan sut ja touhusi? Elät jotain ihan omaa fantasiaasi ja ainoa virhees oli sekoittaa mut näihin sairaisiin le
      Tunteet
      19
      1286
    Aihe