Anne.........

Etkö rakasta minua vähääkään.........
Eikö sinun tissisi ole minun....
<3
6267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mulla ei oo kehenkään muihin yhteyksiä, kun lähden

Äänestä

Anne on vanha kotka, tuo viekas salamurhaaja. Luikertelee kuin myrkky käärme ilmastointikanavista, iskee kuin päästäinen, kynnet kuin laiskiaisella ja silmät kuin muurahaisella ja parittelutavat kuin mustallaleskellä. Kuvitelkaapa sitä intohimoista käsittelyä kun alapää erittää elämän eliksiiriä ja yläpäästä ei tietoakaan buhahahaA

Äänestä

Risto, voisitko korjata luusi ja poistua taka-alalle lopullisesti...........<3

Äänestä
  • Aloittaja

    Mitäs pyhäthomot........
    <3

    Äänestä

  • Aloittaja

    XD....
    Toi oli hyvä pätkä....
    <3

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Risto_ kirjoitti:

Etkö rakasta minua vähääkään.........
Eikö sinun tissisi ole minun....
<3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu