autovero nousee

VWMAN

1.9.2018. voi teitä joilla on vielä vw tai suunnittelette sellaisen hankkimista, kunhan uuden päästömittaustavan johdosta volkkareiden todellinen kulutus tulee ilmi niin siinä vaiheessa todellakin toivotte ettette olisi koskaan uskoneet niitä valheita joita vw teille on tuputtanut.

4

221

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • itkettääkin.jo

      Köyhyys ei ole aloittajalle varmaan mikään ilo. Onneksi on niitä ylihintaisia käytettyjä Tojoja. Nyt voi saada ilmastoimattomista hyviä löytöjä. Buah Buah.

    • myin.pois.volsun

      Onko Volkkareissa jo toimiva ilmastointi, entä talvella lämpiääkö nykyiset volkkarit, silloin kun itse omistin moisen ei mikään toiminut, tai no moottorin öljykorkki toimi aina kun piti lisätä öljyä eli 2 viikon välein meni litra, silti piti erikseen viedä öljynvaihtoon valohoidon yhteydessä, sitä se VW omistaminen oli, kurjuus oli aina läsnä ja koko ajan vitutti ajaa romulla.

    • lisäisin tuohon teräksen tahallinen heikennys josta vw jäi kiinni toissa viikolla. käytännössä yksikään vw ajoneuvo ei täytä edes vähimmäis kolari turvallisuus vaatimusta vuodesta 1998 alkaen.

    • AMBOV

      Ja Audii, Mersuu, Bemarii, Opelii, Volkkarii.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue

      Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää
      Maailman menoa
      206
      5114
    2. Olen väsynyt tähän

      En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy
      Ikävä
      41
      4605
    3. Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?

      Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas
      Maailman menoa
      202
      2749
    4. Seuraava hallituspohja - Kokoomus, kepu, persut + KD

      Kokoomus saa ainakin 20% kannatuksen ensi vaaleissa, keskusta sanoisin noin 15%, persut todennäköisesti enemmän, ehkä 17
      Maailman menoa
      135
      2328
    5. Olenko mies sinun mielestä outo?

      Saat vastata rehellisesti.
      Ikävä
      65
      1962
    6. Maailman laiskin eläin: persu

      Persu ei ole eläessään laittanut rikkaa ristiin itsensä elättämiseen. Luonnossa tuollainen ei olisi mahdollista, mutta s
      Maailman menoa
      112
      1841
    7. Millasia unelmia sulla on?

      onko unelmia...?
      Ikävä
      67
      1794
    8. Miten usein toivot

      Tai olet toivonut että olisimme lähekkäin vai toivotko ollenkaan?
      Ikävä
      208
      1674
    9. Miksi et voi tutustua minuun irl?

      Vastaa yleisellä tasolla/ympäripyöreästi, jos pelkäät tunnistamisia.
      Ikävä
      152
      1232
    10. Martina tienaa itse rahansa

      Ei tarvitse anella elättäjältään rahaa, ruokaa ja laukkuja.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      241
      964
    Aihe