Eli otsikossa kysymys. Aiemmin thaikuissa käyneenä, on alkanut tekemään mieli jyystää ilman k-domia. Nyt pitäis mennä syyskuussa pattayalle muutamaksi viikoksi ja onko paikallinen tarjonta yhä kohtuullisen puhdasta, kuten oli aiemmin? Tarkoitan siis naispuoleisia vuokravempeleitä, sillä leidareita kiskon aina kumilla, ei kehtaa painaa kakkoseen ilman ultra-safea. Ei viitsisi tuoda muijalle antibiooteilla maustettavaa kankea kotiin...
Paljaallako Pattayalla?
19
437
Vastaukset
- suojaase
En kyllä vetelisi ilman kumia kumpaakaan, ihan varmuuden vuoksi. Tytöt ovat kyllä erittäin perussiistejä ja pesevät paikkansa treenien välillä, mutta silti. Muutama paketti kumeja mukaan ja nauti lätkytellen lomastasi. Thaimaassa aurinko paistaa aina, - etenkin sängyssä. ps. Muista lähettää muijalles postikortti.
- Aidsia
Perusturvallista on. Vain joka toisella maksullisella on Aids. Noin tilastollisesti.
- Höpöpöpö
Amalian tilastoja.
- Höpöpöpö
Nimimerkki Amaliasi laittoi tähän viestin joka sisälsi linkin kattaviin tilastotietoihin. Viesti on nyt jostakin oudosta syystä poistettu.
Nuo joka toisella on AIDS Amalian paska lässytykset sen sijaan pysyvät täälläsuoli24:ssä kuin lika Amalian siellä.
Linkin tiedoista mm. selvisi se, että Thaimaan prostuista naisista vain yhdellä prosentilla (1%) oli AIDS. - KerroProsenttiJengi
Höpöpöpö kirjoitti:
Nimimerkki Amaliasi laittoi tähän viestin joka sisälsi linkin kattaviin tilastotietoihin. Viesti on nyt jostakin oudosta syystä poistettu.
Nuo joka toisella on AIDS Amalian paska lässytykset sen sijaan pysyvät täälläsuoli24:ssä kuin lika Amalian siellä.
Linkin tiedoista mm. selvisi se, että Thaimaan prostuista naisista vain yhdellä prosentilla (1%) oli AIDS.Amaliasi ruokki vain sinua.
Kun olet prosenttitietoinen, niin mikä on % Thaimaan matkailijoiden / Pattayan matkailijoiden keskuudessa mielenkiinto sinun kirjoituksiin?
- Rulettia
Pattayan HIV -pamputus on kovaa touhua.
- KaveritKertoi
Thaimaa ja hiv. Siinä yhdistelmä, joita moni ajattelee liian vähän. Loma vie mukanaan. Tutustut mukavaan paikalliseen tai toiseen matkalaiseen, ihastutte. Suudelma johtaa toiseen ja pian löydät itsesi kiihkeistä petipuuhista.
Suhde ei jää yhteen iltaan. Elämä hymyilee. Pulikoitte meressä autiolla paratiisirannalla. Partneri vaikuttaa luotettavalta. Kondomi jää.
Kaveritkin ovat ehkä vakuutelleet oman vakaan kokemuksensa pohjalta, ettei huolta ole, ettei Thaimaassa tarvitse pelätä aidsia.
Paha vain, että kaverit ovat väärässä.- TilastotKertovat
Hiv- tartuntoja Suomeen reissuiltaan tuovat suomalaisista heteromiehet vähemmin kuin heteronaiset tai homomiehet.
- NumBall63
Factaa taas eniten hiv tartuntoja Suomeen tulee Thaimaasta, noin 20-40 vuodessa...
- KuivallaPakariin
TilastotKertovat kirjoitti:
Hiv- tartuntoja Suomeen reissuiltaan tuovat suomalaisista heteromiehet vähemmin kuin heteronaiset tai homomiehet.
Täytyy siis enemmän painaa paljaalla laadukkaita baarihuoria Pattayalla, että epätasapaino poistuu.
- FactanTarkistaja
NumBall63 kirjoitti:
Factaa taas eniten hiv tartuntoja Suomeen tulee Thaimaasta, noin 20-40 vuodessa...
Onko "facktassasi" huomioitu vain Thaimaassa matkailevat suomalaiset? Pitäisikö myös huomioida pakolaiset ja " pakolaiset".
Mistä poimit tuon 20-40 vuodessa "faktasi". - KunhanKysyn
NumBall63 kirjoitti:
Factaa taas eniten hiv tartuntoja Suomeen tulee Thaimaasta, noin 20-40 vuodessa...
Kuulutko sinä NumBall63 tähän Amalian 1% -jengiin?
Aviomies mitä ilmeisemmin ainakin kuuluu?
Mistähän mielestäsi johtuu tämän Amalian jo vuosikymmeniä jatkunut katkera häiriköinti täällä 24/7.
- harmas
Harvalla Pattayan kävijällä kuitenkaan muna enää seisoo.
- ihmetellen
Täällä on ihan järjetön Aasialaisia- ja etenkin Thai-Naisia mollaava kampanja meneillään. Miksi näin on??? Mitä pahaa joku palvelualtis kesäkiree ja hyväkroppainen Thaimisu on tehnyt Suomalaiselle naiselle, jotta ensin mainittu ansaitsisi moisen pask*nheiton niskaansa. En myöskään näe siinä mitään väärää, kun kasvava joukko Suomalaisia Miehiä hakee seksiä Thaimaasta ja muualta Aasiasta ja ovat valmiit maksamaan siitä korvauksen. Vuokra-seksi on erittäin hyväksyttävää, mikäli joku ei halua sitoutua, tai on kyllästynyt passiiviseen puolisoonsa. Kerran täällä vain eletään, joten annetaan olla moinen loanheitto.
- mähönen
Lerpattaja taas kiljuissa. Missä mollattiin thainaisia?
Lerpattajalla liian kuuma sosiaaliasunnossa?
Taas on Joukossa tyhmyys tiivistynyt, kun baits oksennuksia silmailee
- lerppaonhullu
Hullun lerpan aloituksia!
- Kuki
Kehtaako paljaalla ? Antaako huorat Pattayalla paljaalla? OIkeesti?
- Lerpakinsai
Pattayalla lerppakin, eka kerran elämässään, pukille päästyään sai. Seuraukset saamme kärsiä nyt palstakirjoituksissaan.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus
Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki712772Sannalta jälleen fiksu lausunto johtamisesta
"I used to think the best argument would win – but real leadership means listening, understanding where people come from752328Riikka se runnoo työttömyyttä lisää
Menkää töihin! "15–74-vuotiaiden työttömyysasteen trendiluku oli lokakuussa 10,3 prosenttia. Työttömiä oli yhteensä 276752178Riikka Purra on ihana, jämpti
Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä22065Mies, näen sinua hetken
ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen51474Sorsa: kuvaputki - Lipponen: kaasuputki - Marin: ryppyputki
Nuo kolme demaria ovat poikkeuksia Suomen poliittisessa historiassa. Ovat ainoita, jotka ovat kyenneet nostamaan puolue101429- 781162
Taas alkoi soidinmenot.
Ja historia toistaa itseään. Myönnän, että on varmasti semmoinen, mikä sinulle sopii. Innokas ja päällekäyvä eikä tuppis81070- 691067
No miten meni?
Onko voittaja olo? Tunnetko onnistumisen riemua? Vastasiko lopputulos odotuksia? Kauaksi ajettu 😘1191014