En mä haluu mitään risuranne miestä. Kyllä miehellä pitää olla valtavat voimat.
Ei tästä taida tulla mitään
pandasilmänainen
10209
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
En halua mitään poikavartalo -naista.
Niin, haluat poikavartalo- miehen.
Riittääkö sulle jos nostan traktorin yhdellä kädellä ilmaan?
näin eilen jumpan jälkeen venyttelemään jäädessäni harvinaisen jäntevän miehen, joka todellakin osasi käyttää kroppaansa. Mies ei ollut minkään näköinen, aika lyhyenläntä ja puhetavasta päätellen homppeli.. joo juttelin sen verran kun kysyin renkaista, onko vapaat.. No se seiso käsillään, mikä ei ole kovin vaikeata, mutta yritti siinä sinnikkäästi tätä myös yhdellä kädellä kallistuen varovasti vasempaan, muttei mun aikana onnistunut. Valtavat! käsivarsilihakset ja pullistelevat suonet sillä ainakin oli. En voinut kuin aika avoimestikin ihastella tämän kehonhallintaa ja sinne se jäi vielä 30 min jälkeenkin sinnikkäänä pyrkimään kohti tavoitettaan. :O.
mies on jo puhunut. Asentaako se nyrkkiä sinne sulle?
Sinne ja tänne.
miehen pitää olla miehen kokoinen. itse olen heikkona lihaksikkaisiin miehiin, ei kuitenkaan liikaa lihasmassaa omaaviin, mutta silleen sopivasti. Luonne on kanssa tärkeä ellei jopa tärkein. :)
Irakilaista. Meidän valikoimista löytyy jo vaikka minkälaista ulkomaanhippiäistä:
1. Afrikkalaiset oman vaginan jouston tutkimiseen. Suurikullisia. Suonet kuulemma hiertää ihanasti.
2. Syrialaiset. Opettavat keittämään oikeanlaista syötäväksi kelpaavaa puuroa. Kuravellit ei kelpaa.
3. Tanskalaiset. Spermapankista. Sinisilmäinen uljas arjalainen viikinki pullahtaa puolusta ulos. Metsätyömies ja vitunmoinen veneilijä. Lapsesi suuntaa Viking Linen kapteeniksi. Kapteeni Stubing takaa loistavat ilmaisristeilyt eläkepäivinäsi.
4. Venäläiset. Asentaa sun mikroon ydinreaktorin. Saat kaksi kättä lisää. Helpottaa villasukkien kutomista kapteeni Stubingille.
5. Suomalainen. Voit jäkättää sille paskaa niin paljon kuin sielu sietää. Ainoa joka puhuu kieltäsi ja ymmärtää kulttuurisidonnaisuuksia.
Muista tuossa nimenomaisessa järjestyksessä.
Kohteesi on amerikkalainen miljonääri. Kapteeni Stubing hoitaa sulle sellaisen laivalta. Tai vaihtoehtoisesti kiinalaisen. Jeneissä on vitusti nollia enemmän.
Joo mut vähän treenii nii risuranteen koko kasvaa ja sit se ei huolis läskii muijaa
Meinaat että vapaapainija, sumomies tai mustan vyön karateka?
Yhteen ottojahan monet "fiksut! naiset taitaa kaipaa, verissäpäin taistelisi.
Harva sellaseen "juntiuteen" jaksaa lähteä-
Jokainen tyylillään. Vauhti sata äly nolla lähtökodalla.
Harrastuspiirit on sitä varten.
Ei kuulu mulle kunhan kommentoin. Onnea.