Antekaa tarkat konkreettiset vinkit. Mistä, milloin, miten?
LSD ja kannabis, ostopaikat Helsingissä
LSD-kannabis
146606
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Narinkkatori klo 14.50 torstaisin. Salkkua kantava mies, pyydä kantsua.
Hyvä yritys Fobba.
Mikä on kantsu? Vai pyydänkö Kantsu? Erisnimi vai yleisnimi?
Fobballe kuuluukin ilmiantaa jatkettua, vaarallista kannabista myyvät mustaihoiset myyjät.
Kirkko nummen dösarilt lds happoo
niitä saa kun etit sen sinihupparisen somalin jossain hesan keskustassa se pyörii, halvalla ja hyvää saa.!
Kaisaniemenpuisto/rautatientori/thaihierontapaikat
Just sellaiset lökäpöksyt ja joujou oon jenkkityyliin v* lowlife nolot nekket.
Kysy heiltä. Ovat tosi luotettavia jne :D sit ne thaikkumestat.
OK negridien luotettavuus onkin jo tiedossa. Osta heiltä jatkettua kukkaa, jos haluat kuolla. Negridit voi ilmiantaa vaikka Fobballe.
Thaikkumestat? Mitä maksaa, onko hyvää kamaa? Parempaa kuin negrideillä?
voi säälittävät narkkari nistit. menkää töihin älkäkää kokoajan vetäkö niitä aineita paskat housuissa missä sattuu
Kannattaa kasvattaaa itse ja valmistaa uunissa terveellistä kannabis-suklaata.
Ei tule keuhkoahtaumaa, kuten polttaessa kukkaa.
Kuka tois Käpylään validiaan pari grammaa priimaa ja. Ottas 2 20mg konttia vaihdossa..? Kiire
Menkäähän laudalle käymään tämmöiset keskustelut, jäätte raukat kiinni vielä jossain vaiheessa jos täällä hoidatte bisneksiä. Ihan käsittämättömän moni toimii tosi hölmösti eikä kunnon ammattilaisia meinaa enää löytää. Nisteiltä kun ostatte niin paskaa saatte, eikä kyllä harmita oikeesti yhtään kun jäävät kiinni, pilaavat pahimmassa tapauksessa samalla niidenkin maineen joilla on sentään vielä ammattiylpeys tallella. Mutta siis oppikaa ja tulkaa suuriksi jos se nyt on mahdollista.
Useimmissa kebab ruokaloissa saa tiskin alta melkein mitä vaan, mutta koodi pitää osata, turha muuten kysellä. Koodi: katsot myyjää silmiin, isket ensin oikeaa silmää, sitten vasenta ja molempia silmiä yhtäaikaa sen merkiksi montako grammaa haluut, laittavat kaman kebab lautaselle huomaamatta ja lisäävät hinnan ruokalaskuun. Saavat samalla rahan pestyä.
Milläs sitten viestitään se että mitä ainetta haluaa? xD
Jumaliste tällasta skeidaa joku tekis niin kahjoksi leimautuu, sen tajuaa keltanokkakin.
Kyllä te lapsoset pystytte ilman niitä aineita elämään jumalauta.