Rälläävät 20 terroristin voimin terrorisoiden keskusta-aluetta ties monennenko vuoden ajan. Useammalla kuin joka toisella on äänenvaimennin rassattu pahaääniseksi. Ongeklmina on siis pahaäniset vehkeet, moottoreiden ulvottominen ja holtiton ajaminen. Poliisi on pyydetty puuttumaan ja sieltä kiitellään ja kumarrellaan, mutta mitään ei tapahdu. 3,5 kk ajan on kärsitty.
Vastaukset 7
- nuoretitkeetarvittaessa
Ota omankädenoikeutta, pistä pojat kuriin. Jollekin alamaailman kaverille ei ole väliä. He saa nuorison kuriin. Harmi et niit ei eurajoel ole.
- pollarit
possuja lisää
- Pärinääriittää
Antaa poikien päristellä!
- murrrrrr
Kestämätön ongelma samoin kun nuo jatkuvat mopolla keulijat. Todellista pelleilyä ja liikenteen vaarantamista, johon virkavallan pitäisi ankarasti puuttua!
- Pakkopuuttuu
Otappa kuva kännykällä niistä oikein läheltä ja kerro asiasi kuvan kera poliisille. Pitäis auttaa. Voi tehdä ilmoituksen kotirauhan rikkomisesta.
- KylmäkoskenKasvatti1
Menee kuvaamaan videokuvaa ja toimita aineisto polliiisille. Rekisterikilvet pitää näkyä videolla. Saadaan valtion kirstuun rahaa lisää.
- nuoriaaina
Pojat ovat poikia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 901369
- 46738
Sinisilmäiselle tutulle miehelle
Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit53660- 20659
- 82650
- 53618
- 47591
Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön
Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o133587- 51582
Ylen typerät rinnastukset.
Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan191557