kehitystä itäautossa

muutaman päivän on telkkarissa pyörinyt itäauto skoda mainos jossa mainostetaan että skodaan saa jopa metallivärin lisähintaan. miten voi olla automerkki noin kehittynyt??? japsiautoissa oli metalliväri vakiona 80 luvun alusta lähtien.

7

229

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • U96

      Saisipa vielä kojelautaan sellaisen kammen millä voisi tyhjentää ne ovien painolastitankit.

    • Toyota_Hybrid1

      eihän tuohon mennytkään kuin 40 vuotta että skodaan saa nyt lisärahalla samat varusteet kuin mitä japsiautoissa on ollut vakiona iät ja ajat.

    • Sekin maali on liian ohutta ja microninkin eroja paksuudessa. tuloksena maali lähtee paikka paikoin pois ja ruoste raiskaa. skodan viimeistely täysin olematonta, ja itälaatua. yleensä itälaatu on tasaista, ei vahingossakaan satu kohdalleen, mutta maalipinnassa se on epätasaista.

    • negakehitys

      Tuo nyt ei ole mikään maankaatojuttu, itse tosin olisin valmis jopa maksamaan siitä että auto olisi maalattu oikealla maalilla eikä millään idioottimaisella "metallihohtovärillä". Tuollaisista on liikaakin kokemusta jos joutuu paikkaamaan, eikä se "metallihohtoväri" vaikuta tippaakaan auton ajo-ominaisuuksiin, taloudellisuuteen tai kestävyyteen. Täysin turhake ja tosi ruma!

    • HolistinAivopieruja

      Holistin omaa kivaa jälleen ja paljon omia peukutuksia ja kommentteja, on se hieno ja älykäs poika. Ei vaiskaan, täys dorka ja mielisairas edelleen.

      • ÄläRuokiTrollia

        Mutta sinä menit vipuun ja teit juuri sen, mitä holisti ja sen siipeilijät halusivat; ne haluavat, että joku vastailee heidän typeriin kirjoituksiinsa. Nyt ne nauraa räkättää, kuinka heidän trollauksensa taas teki tehtävänsä.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mies vinkkinä sulle

      Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista
      Ikävä
      103
      8202
    2. Oletko katkera kun

      Et saanut kaivattuasi
      Ikävä
      110
      5743
    3. Haluun sua niin paljon

      ❤️🥰🥹 Miehelle
      Ikävä
      55
      5191
    4. Mitä haluat sanoa tällä hetkellä

      Hänelle 🫶 ⬇️
      Ikävä
      289
      5186
    5. Vietetään yö yhdessä

      Rakastellaan koko yö
      Ikävä
      78
      3831
    6. Mitä palveluita mies..

      Haluaisit tilata minulta? -N
      Ikävä
      58
      3021
    7. Oletko tyytyväinen viime tapaamiseemme?

      Vai toivoitko sen menevän toisella tavalla? Miten?
      Ikävä
      66
      2747
    8. Olet oikeasti ollut

      Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.
      Ikävä
      22
      2548
    9. Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit

      Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘
      Ikävä
      29
      2522
    10. Nyt se sit loppuu

      Et ei enää nähdä ja yhteyttä pidetä.
      Ikävä
      45
      2481
    Aihe