Pystytkö mies saamaan

siemensyöksyn, jos sinulla on mielialalääkitys. Olis kauheeta, jos ei sulla lennä mälli ollenkaan.
15484
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Suuhunko haluat nallin?

Äänestä

Näytänkö mä siltä et syön lääkkeitä? Kyllähän niistä on apuu monelle mut itel nii onnellinen tilanne et en tarvii enkä oo koskaa tarvinnu.

Äänestä
  • Tää nauratti. Äkämussukka.

    Äänestä

Kyllä mun miehellä ainakin toimi vaikka oli suht kova lääkitys

Äänestä

Miksi sinä ajattelet, että käyttäisin mielialalääkkeitä? Voin kertoa ettei minulle ole määrätty moisia lääkkeitä. Miksi myös ajattelet että olen mies. Voinhan myös olla ulkoavaruudesta tullut muukalainen joka tarjoaa kullalle kaakaon.

Äänestä

Hyvin roiskuu. Tosin jätän lääkkeeni syömättä,mutta kyllähän niitä onkin vaikka minkävärisiä nappeja kaappi täynnä.. hihihii. Ei sellaista lääkitystä olekaan, että muuttuisin normaaliksi..

Äänestä

Mitään mielialalääkkeitä syö. En oo koskaa syönykkää.

Äänestä

Jos minulla olisi mielialalääkkeet, niin lääkitys tapahtuisi loppuun asti mahdottomalla tavalla. Pääni olisi ainut mädäntymätön osa kehoa, jolle olisi heleppua kokeilla, vai olisiko perkele.
https://m.youtube.com/watch?v=ZdzCb_hjoTY
Jos minulla ei nyt seisokkaan, niin. Haista paska, saatanan painajainen.
Rauhallista illanjatkoa.

Äänestä
  • Wow, subshine is back.

    Äänestä

Tärkeintä että mälli lentää vaikka tyyppi olis muuten kuinka töttöröö

Äänestä

Kävin lääkärissä keväämmällä pyytämänsä uudentyyppiset ihan sinua ajatellen. Vaikeampaa toki edelleen saada yhdynnässä

Äänestä

Täh? Orkku tulee kumminkin.

Äänestä

Suurin osa erektiohäiriöistä johtuu verenpainelääkkeistä, suurin osa orgasmihäiriöistä mielialalääkkeistä.

Äänestä

No ei kyl lennä mut mä voin lainata paistinsuolausruiskua. Saat sit ihan ite valita mällin värin. Mansikkakiisselistä punasta ja raparperikiisselistä aidon väristä. Huuhtoutuu sulla paikat samalla ettei tarvi sitä hajua täällä valitella.

Äänestä

En tiedä, kun en Oo syönyt koskaan mielialalääkkeitä. Nyt kuitenkin mälli irtoaa hyvin ja lupaan Minna ruiskaista sua kasvoille!) Toivottavasti pidät siitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


palaakonalli kirjoitti:

siemensyöksyn, jos sinulla on mielialalääkitys. Olis kauheeta, jos ei sulla lennä mälli ollenkaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu