En kunnioita sinua enää

En kunnioita sinua enää. Tunnen sinua kohtaan sääliä vaikka sanotaan että sääli on sairaus sama se typerä sanonta vaan ihan kun kukaan ei ikinä tuntisi sääliä.
14562
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Käännät katkeruutesi säälin tunteeksi, vaikka tosiasiassa olet vain säälittävän katkera.

Äänestä
  • Sinäkö tämän tilanteen tiedät

    Äänestä

  • Kysynvaan kirjoitti:

    Sinäkö tämän tilanteen tiedät

    Selväähän toi on, kun tänne joudut viskaamaan katkerat aivopierusi. Jos tilanteesi olisi toinen, kertoisit ne suoraan hänelle. Joko olet mitätön paskahousu turhake, tai sitten sut on niin täysin ignoorattu irl, ettei sulla raukkaparalla ole muuta väylää katkerille aivopieruillesi.

    Äänestä

  • häneikaipaasua kirjoitti:

    Selväähän toi on, kun tänne joudut viskaamaan katkerat aivopierusi. Jos tilanteesi olisi toinen, kertoisit ne suoraan hänelle. Joko olet mitätön paskahousu turhake, tai sitten sut on niin täysin ignoorattu irl, ettei sulla raukkaparalla ole muuta väylää katkerille aivopieruillesi.

    Turhan lässyttäjä

    Äänestä

Joku kunnioittaa kuitenkin.

Äänestä

Aloittaja on törmännyt joko fysioterapeuttiin, lääkäriin tai, no terveydenhuoltoon.

Äänestä

Kunnioituksen? Jos saa kysyä..

Äänestä

seksistä, niin kunnioitus loppui siihen. Jos ihminen harrastaa seksiä muutenki, kuin lisääntyäkseen, niin ei se kenestäkään tyhmää tee. Olen seksuaalinen ihminen.

Äänestä

Palstaa et kunnioita? En mäkään.

Äänestä

Voit sotkea asioita...
mutta en tarvitse kunnioitustasi. Riittää, että itse kunnioitan sinua... ja voin erehtyä... tässäkin asiassa.

Äänestä

Ihan kaikille ketjuun vastanneille joskus leikki loppuu. Kun saa tarpeeks paskaa niskaan tietää ymmärtää ettei ole kaikkea ansainnut. Harva tajuu ymmärtää. Ärsyttää teeskentelijät niin mulla ja mullakin on sitä ja tätä.

Äänestä

"En kunnioita sinua enää. Tunnen sinua kohtaan sääliä vaikka sanotaan että sääli on sairaus sama se typerä sanonta vaan ihan kun kukaan ei ikinä tuntisi sääliä."

Sääli on turhaa. Säälin sijaan voisit maksaa velkas. Niin ja tietysti voit hakea, tai oikeastaan sun pitää hakea kaikki tavaras pois täältä. Mites olis?

Äänestä

Etkö tuntis vihaakin ja katoisit?

Äänestä

Meksikossa valmistetut LEVIS-aina-levisivät -farkut ovat luuserin merkki, belgiassa valmistetut parempia.

Naistenkaan ei kannattaisi olla hirveän vihaisia näin helteillä, mutta tietysti sellainen harmittaa jos itsellä ei olekaan joku bikini-vartalo rannalle mennessä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sääliä kirjoitti:

En kunnioita sinua enää. Tunnen sinua kohtaan sääliä vaikka sanotaan että sääli on sairaus sama se typerä sanonta vaan ihan kun kukaan ei ikinä tuntisi sääliä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu