Kyllä olis moni muukin kunnon

Hoidon tarpeessa. Tää onkin sitten vaan ehkä mun mielipiteeni..
8222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Niinpä. Minna ei kuitenkaan ole sivustolla, joten ei tiedä mun tarpeista mitään.

Äänestä
  • Milloin olet viimeksi pannut naista?

    Äänestä

  • Kolme vuotta sitten!)

    Äänestä

  • Oli aika nätti kimuli, mutta ei sitä muuta. Olisi halunnut jatkoa. Hoidin hyvin!)

    Äänestä

  • realOTM71 kirjoitti:

    Oli aika nätti kimuli, mutta ei sitä muuta. Olisi halunnut jatkoa. Hoidin hyvin!)

    Eikö otm halunnut jatkaa, vaikka nätti?

    Äänestä

Hoidon ja hoidon mitähän hoitoa aloittaja tarkoittaa? Olishan se kiva jos omat pienet asiat ei hukkuisi maddaan. Ehkä mä vaan olen tyhmä kun en kaikkea ymmärrä kun mulle palstasta tulee mieleen trol ... eikun Rölli.
https://youtu.be/cnjrZ_clghw

Äänestä
  • Pientä parturointia 🌞🌞🌞

    Äänestä

Kyllä kunnon k teki gutaa. Eräällä sellainen olis, jos kiwaan kohoumaan uskominen ; )

Äänestä

Kommentoi aloitusta


asialistalla kirjoitti:

Hoidon tarpeessa. Tää onkin sitten vaan ehkä mun mielipiteeni..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu