Alanya 8.6!

....kohta taas pääsee nauttimaan yöttömistä öistä,ihanasta auringosta ja hyvästä ruoasta !!

Kokemuksia Alanyasta?
121663
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Vai yöttämistä öistä? Yököttääkä öiden ylittäminen öykkäriä?

Äänestä
  • hahahahah lukihäiriökö vaivaa?

    Äänestä

Oikein kylmiä väreitä tulee kun ajattelee:) Ehkä kaikki ei sitä taikaa ymmärrä:))))))

Äänestä
  • =))) Alanyaan...IHANAA.
    Enää kolmisen kuukautta

    Äänestä

  • <<<<---- kirjoitti:

    =))) Alanyaan...IHANAA.
    Enää kolmisen kuukautta

    minkälaisella porukalla oot lähössä ja kuin pitkäks aikaa? me ollaan lähössä neljä kundia 1.6, kaheks viikoks,jeeeeeee. toinen koti

    Äänestä

  • tukki kirjoitti:

    minkälaisella porukalla oot lähössä ja kuin pitkäks aikaa? me ollaan lähössä neljä kundia 1.6, kaheks viikoks,jeeeeeee. toinen koti

    kaverin kanssa lähetään :)

    Äänestä

5.6 pari viikkoa

Äänestä
  • Yöttömät yöthän kuuluvat Suomen kesään. Turkista puhuttaessa kuvailisin öitä aika pimeinä ja kuumina. Yksi parhaista asioista ovat minusta aikaisin pimenevät illat ja valoisat aamut.

    Tuli vaan mieleen.

    Äänestä

  • Belki kirjoitti:

    Yöttömät yöthän kuuluvat Suomen kesään. Turkista puhuttaessa kuvailisin öitä aika pimeinä ja kuumina. Yksi parhaista asioista ovat minusta aikaisin pimenevät illat ja valoisat aamut.

    Tuli vaan mieleen.

    no joo.. yötön yöhän nyt voi tarkottaa vaikka mitä.. mun yöttömät yöt Suomessa on kyllä hiukka erilaiset ku Turkissa viettämäni yöttömät yöt..

    Äänestä

Kolmatta kertaa lähdetään. Upea paikka ja lämmintä riittää. Ruoka herkullista ja palvelu erinomaista. Mitä kokemuksia haluat tietää?

Äänestä

Itsekin lähdössä kohta..laskeskelen suunnillen päiviä matkaan..vielä pitäis muutama kilo tiputtaa jotta olis rantakunnossa;)

Mihin hotelleihin olette menossa?

Äänestä
  • Hotelli Gallion....sijannin takia valittiin....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aivan mahtavaa kirjoitti:

....kohta taas pääsee nauttimaan yöttömistä öistä,ihanasta auringosta ja hyvästä ruoasta !!

Kokemuksia Alanyasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu