Suorittimen jäähdytys

Mikä tuuletin ois hyvä, amd Athlon xp 3000 Barton
prosessorille!
3288
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Aerocool hightower

Äänestä
  • Itsellä kans tuo Aerocool ht-101,ja lämmöt pysyy kurissa!!

    Äänestä

Ostin kyseisen coolerin on se hyvä, nyt cpu
lämmöt noin 50 celsiust!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hece kirjoitti:

Mikä tuuletin ois hyvä, amd Athlon xp 3000 Barton
prosessorille!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu