Pikkupoika ja märkä uni

Moi mun poikani 5v sanoi tänään että sillä oli kiva tunne pippelissä yöllä ett tuntui tosi hyvältä sanoin sille että se on ihan normaalia muistan itsekkin että 5 ja 6v:nä sain unessa kiva tunteen pippelissä mutta mun kysymys on että:
Miten pikkupojat voi saada markiä unia jo 5v:nä tarkoitan pikkupojilla ei ole mitään nestettä mitä pitää tyhjentää yöllä niinkuin teinipojilla onko se vaan jotenkin et keho huomaa että "hei nyt tämä poika ei oo saanut kivaa pippelissä hetkeen tehdään sille siemensyöksy" eihän se iahn siemensyöksy tossa iässä oo mutt kuitenkin ja joo vastailkaa kiitos jo etukäteen

4

648

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • asdfasdfgadsf

      kyllä tuon ikäset varmaan saa jotai kuivia orkasmeja, tuskin ne muuten harrastaisi sitä mittarimatoilua. Tiiäthä sen ku 4-6 v lapsi jossain keskellä olohuonee lattiaa magaa käet nivusissa ja poski lattiassa, vaikka sitten vieraiden nähdenkin. Ei se paljoa kainoile. Eikä tiiä yhtään kauanko se siinä meinaa pykiä, joskus nukahtaakin tuohon runkkausasentoon. Kyllä siskon poika johonki aikaan paljonki tota harrasti ja tuntuu että niin varmasti itekki oon siinä iässä jo osannu luonnostaan oikean asennon jossa tumputtaa. Tai eihä pikkulaopsi kai tumputa istullaa käsi varren ympärillä vaan luulen että kaikki alottaa sen touhun makuuasennossa

      • Kiitos vastauksesta mietin vaan että miks ne tulee pikkupojille. Teiniiässä ymmärrän koska silloinhan kassit täyttyy spermalla ja tyhjenee unessa/yöllä.

        Mutta ei pikkupoikien kasseissa mitään nestettä vielä kerry, ite oon ajatellut että tulee vaan kuiva siemensyöksy koska ei oo tullut pitkään aikaan, mutta oon myös lukenut että pikkupojille tulee nestettä yöllä mutta siinä nesteessä ei oo siittiöitä.

        Muistan ite ett sain noita pikkupoikana aika useasti mutta en muista että ois mitään märkää briefseissä (tavalliset alushousut) tullut


    • valitsen.nimimerkin

      Viisaampien ja vaikeatajuisempien kirjojen mukaan pikkulapsetkin - sekä pojat että tytöt - voi tosiaan saada tumputus/kihnutusorkkujen lisäksi myös spontaaneja orkkuja. Jossain kirjassa mainittiin jopa että *kaikki* vauvat saa spontaaneja orkkuja. Mene ja tiedä, itse olin vauvana niin pieni etten muista siitä ajasta mitään.

      Mulle tuli ekan kerran nukkuessa vasta 16-vuotiaana, koska olin oppinut saamaan orkkuja omin käsin jo monta vuotta aikaisemmin.

    • odi

      Muistan omasta lapsuudestani kun noin 4-5-vuotiaana tirkistelin kellarin ikkunasta pihalla leikkivien tyttöjen jalkoja. En tietenkään tiennyt mitään fetisseistä tai muusta, se vain antoi kummallisen hyvän tunteen pippelinjuureen. Kerran jäin yllätetyksi tai ilmiannetuksi, en tiedä, mutta kun vanhukset haki minua pois niin muistan vain kauhun hetket, että nyt tuli selkäsauna. En muista sitäkään oliko housut jo kintuissa vai vedettinkö ne alas piiskaamista varten. Minä katselin ikäänkuin ruumiista erkaantuneena kuinka ne katsoi mun kivikovana jöpöttävää pippeliä, ja muistan sanoja kuten ...jotain visvaa...eihän se voi olla... enkä muista sitäkään tuliko sitä selkäsaunaa. Sen tirkistelyn opin pitämään vähän enemmän salassa, mutten tietenkään lopettanut.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      61
      11605
    2. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      96
      8801
    3. Kovan viikon ilta pitäisi lakkauttaa

      Käytännössä pelkkää SDP:lle ilkkumista koko ohjelma veronmaksajien kustannuksella.
      Maailman menoa
      10
      4373
    4. Pakoputkipörisijä syttyi tuleen kesken ajon

      Kyydissä oli 7 henkilöä, mutta hyvä onni matkassa epäonnistuneesta käyttövoimavalinnasta huolimatta, eikä kukaan loukka
      Maailman menoa
      21
      3934
    5. Kalja-Kristus Kutsuu Luokseen

      Nyt on Oikea Hetki Ottaa Ryppyys Vastaan! Lue Pelastusryyppy ja tee Promillista elämäsi Herra! Pelastusryyppy on teksti
      Maailman menoa
      5
      3851
    6. Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta

      Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j
      Maailman menoa
      7
      3626
    7. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      89
      3570
    8. Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA

      , ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle
      Perussuomalaiset
      13
      3419
    9. Perussuomalaisiin minä luotan

      Bensaa raaskii taas tankata ja ensi vuonna laskee ruoan verotus. Nämä muutokset parantavat pienituloisten asemaa.
      Maailman menoa
      34
      3212
    10. Koulu-uhkaus.

      Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.
      Hyrynsalmi
      45
      2385
    Aihe