Kyllä sinä sen tiedät

Että mä tykkään susta ja haluisin olla sun kanssa jos sä vaan haluisit.
12647
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Ai kuka?

Äänestä

Ja tuo pitäisi tietää tunnisteettomien palstakirjoitusten perusteellako?

Äänestä

Mistäköhän mun se sitten pitäisi tietää?

Äänestä

En mä mitenkään voi sitä tietää. En osaa lukea kenenkään ajatuksia.

Äänestä

En jaksa näitä tämän hjöjgiövfyl kirjoituksia!

Luulee tuntevansa täällä kaikki.
Luulee että kaikki viestit on sille
Luulee että sillä on täällä kaivattu
Haukkuu kaikki ”kilpailijat ” palstoilta

Äänestä
  • Ei ne kaikki samalta ole randomeita kirjaimia tulee nimimerkiksi kun räplää kaikkia kirjaimia näppikseltä eikä kaikki jaksa tai halua omaa nimimerkkiä.

    1Äänestä

  • fglcgldllx kirjoitti:

    Ei ne kaikki samalta ole randomeita kirjaimia tulee nimimerkiksi kun räplää kaikkia kirjaimia näppikseltä eikä kaikki jaksa tai halua omaa nimimerkkiä.

    Nimenomaan näin.

    Äänestä

Aloittaja+on+kuitenkin+alle+25+tyttö/nainen+,+ja+lapset+eivät+täällä+kirjoittele,+eli++yli+95%+mahdollisista+suomenkielentaitoisista+on+karsiutunut.

Äänestä

Tiedättekö mistä James Bondin tämä alku kuvio tulee: se joku tähtää häntä kierrekuvio on kiväärin rihlat.

Kirjoissa lukee James Bondin suosikkitupakka: Camel-nonfilter.
Filtteritöntä kamelia...

Äänestä

Mistä minä sen voin tietää, että tykkäät musta? Sanaton viestintä ei kerro takuuvarmasti asiaa. Silloin jäädään olettamuksien varaan, itse ainakin kompuroinut olettamuksiin luottaen.

Äänestä

Mulla samanlaisia ajatuksia kuin ap:lla. Ongelmana että joutuisin riskeeraamaan paljon jotta voisin kertoa tunteistani suoraan, mutta ehkä se riski täytyy elämässä ottaa? Riski onnistua? Kyseinen naikkonen kun sitä aloitusta ei näköjään tee.

Hieman kyllä epäilen että hän voisi liikkua tällä palstalla?

Äänestä
  • Jos ap on varma että joku sen tunteista tietää niin hän on varmaan silloin jo tunteensa kertonut.

    Tilanteenne on valitettavasti silloin täysin eri.

    Sinä luulet hänen tietävän telepaattisesti ja mietit pitääkö kertoa ja ap on ehkä jo kertonut jonka takia on varma että toinen tietää mikäli kuulo ja näköaisti toimii normaalisti

    1Äänestä

Kommentoi aloitusta


rlkpoijaef kirjoitti:

Että mä tykkään susta ja haluisin olla sun kanssa jos sä vaan haluisit.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu