Olen mahdollisesti ostamassa käytettyä Aurista ja haluaisin kuulla mielipiteenne erilaisista siihen saatavista paketeista yms. Mistä kannattaa maksaa ja mistä taas ei? Esim turvallisuuspaketit ja ledivalot?
Mitä pakettia suosittelet Aurikseen?
NAuris
8104
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Ei käytetyn auton varustepaketeista makseta ylimääräistä. Niillä on arvoa vain uutta autoa ostavalle.
Jahas, ei kaikki ole köyhiä nuukailijoita. Elämästä pitää nauttia ja ostaa sellaisia varusteita joilla elämästään saa mukavampaa. Tosin silloin pitäisi ostaa joku muu auto kuin meluisa Toyota.
Miksi ihmeessä ostaisit epämukavan ruostepesä Toyotan? Jos haluat välttämättä itäautolla ajaa niin ottaessa korealainen.
Ruostepakettihan siinä onkin jo vakiona, ehkä uuden korin optio olisi hyvä?
Kuinka onneton on auton ostaja jos ei osaa valita lisävarustepaketeista itselleen sopivia, naapurilleko sä ne paketit haluat suunnata?
Minä taas suositteleisin Aurikseen pommipakettia!
Sultan-paketti on ihan hyvä, ei pääse vakinkojen syntyminen jatkumaan.
Käytettyyn on aika hankala valita eri paketteja, valikoima on aika kapea. Suurin osa ostetaan Toyotan kohdalla ns. karvalakki versioita. Oli aika nolo aloitus.