Koko matka kuljettava Karhunkierroksella?

Onko olemassa välimuotoa ison ja pienen Karhun kierroksen välillä?
noin 40-50km lenkki olisi sopivan pituinen
2172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Voit kulkea karhunkierroksen osia. Esim Hautajärveltä Kiutakönkäälle tai Kiutakönkäältä Juumaan tai Juumasta Rukalle tai em yhdistelmiä. Kyytien kanssa on tietysti järjestelyjä.

Äänestä

Karhu ei jää vajaaseen kierrokseen.
Turhaa vaivaa siis.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Keltanokka kirjoitti:

Onko olemassa välimuotoa ison ja pienen Karhun kierroksen välillä?
noin 40-50km lenkki olisi sopivan pituinen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu