Toimiiko Alanyan web kamerat,itse en saa niitä näkymään.
Eli jos olisi jollain tiedossa toimivaa osoitetta.
Kiitos!
Alanya web kamerat
7
529
Vastaukset
- hjmj
Aiemmin ainakin oli että eivät toimineet Chrome-selaimella.
- Isänmaallinen
Chrome on paska selain ja vakoilee kaikkea tekemistäsi ja sensuroi hakutuloksia voimakkaasti. Kaikki globalisaatiota vastustavat kirjoitukset, artikkelit ja videot poistetaan tai pyritään kätkemään.
Itse käytän Opera- ja Firefox- selaimia rinnakkain. Molemmilla näkyy Alanyan Web.
Tässä Moxillan välittämää kuvaa rannalta:
https://www.youtube.com/watch?v=KZHYwN39t5I- hjmj
Surkeaa epäinformaatiota. Kyseinen linkki on yksittäisen hotellin webbikameraan, joka kyllä näkyy Chromellakin. Laita linkki Alanyan kaupungin webbikameroihin eri selaimilla jos sinulla sellainen kerran on kuten mainostat.
- Vihapuhepoliisi
Tappouhkauksiin ja kunnianloukkauksiin kannattaa käyttää tietysti Tor Browser- selainta.
- näkökenttä
Alanyan web-kameroissa näkee, minkä näköisiä ja -painoisia suominaisia kaupungissa vierailee.
- AlanyaLover
Suoraa live kuvaa Alanyan keskustasta
https://youtu.be/FMBinUzBov8 - kirnahduskos
Poliisit ovat teipanneet kaikki web- kamerat kaupungissa mitä ovat ehtineet.
Ne ovat kimpassa ryöstäjä- jengien kanssa ja jakavat saaliit.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2578930IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3116217Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661330Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61287- 1091101
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.78939Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut60857Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43768MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk310680Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23676