Naiselle hyvää ilta-päivää!🤗
Lähen ulos hikoilemaan ja sitten pulahdan lampeen.👅
Neidille iltaa-päivään
8
326
Vastaukset
Etkö kehtaa vastata?😁
- anonyymihenkilö
Kukaan ei tiedä kuka olet, tai kenelle kirjottelet.
Et edes tunnista vastaajia.
Etkö kehtaa vastata? kuulostaa tosi hölmöltä kysymykselta täällä.
- HänelleTeelle
Hyvää iltaa miehelle! Kuuma on ja veto pois. Kuulostaa hyvältä toiminnalta...
- hukkuneitasääli
Moni on tänä kesänä kuollut pulahtaessaan.
Helteet ja keski-ikä? - Pikkukukkaelluhallo
Kuokka..
Onko sulla oma lampi....
Sä oot onnen pekka....
Eilen olin lenkil. Hiki ottas....
Aatele oon käynyt kylmäs suihkus..ei tunnu miltää...
Tänää oon ommellut..hiki vaan virtas naamasta...munsta ei ikinä irtoo hiki..mut tämä kesä kauhee...ei voi tehdä mitään..
Menin eilen illalla saunaan..en kyl mene toista kertaa...näin lämpimäl....
Onko sulla rusketus raidat...?
Yökin tuntu vaikeemmalta...
Meil yritti sataa tänään ..no vähän tuli..
Mut kosteus yht kauheaa...
Hyviä uinteja..tai olet jo uinut...
Mulla alkaa kauhee elokuu..Elokuu on mun elämässä kauhea kuukausi...
Aivot lentää pellolle....
Täytyy vaan selvitä...mä ain selviin. Houp...
Hyviä öitä..Tsau ..beibi.. Neidille hyvää yötä ja kauniita unia oman kullan kuvia! 😘🤗
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2401938- 1881607
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461240Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50952- 40779
- 14760
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30751Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21740Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .23722Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46637