Läski-gallup

Onko läskiä?? Missä teillä on läskiä ??
28522
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 28

Vanhimmat

Pikkurillissä.

Äänestä

Kaikki naiset tällä palstalla ovat superkaunottaria, joilla on läskiä korkeintaan pikkurillissä, ymmärrä jo se asia.

Äänestä

Reisissä. Mahassa. Leuanalla. Käsivarsissa. Ja hampaissa.

Äänestä
  • Miten hampaissa voi olla läskiä niin joo jos ahmii hirveästi grillikylkeä niin jää hampaiden koloon läskiä..

    Äänestä

Olen kyllä hieman paksu mutta läskiä ei ole enää missään, auringonpaiste on polttanut kaikki läskini tänäkesänä hikenä paidanhelmaan, se oli pakko polttaa pois koska haisi niin pahalle ettei pahimmat kaatopaikatkaan suostuneet sitä vastaan ottamaan.

Äänestä

Tuossa voisi olla parempaankin tietokilpailuun kompa.-kysymys, miten hampaissa voi olla läskiä?

Äänestä

Lanteilla lähinnä ja sen verran että saa ollakin 😘

Äänestä
  • Onneksi sukkasi pyörivät vain jaloissa eivätkä päässä olisi jo hirvittävän huolestuttavaa jos sukkasi pyörisivät päässä, tarvitsisit jo pukeutumis apua laittaessa sukkiasi päähän.

    Äänestä

Mul ei läskii ollenkaa..
Mulla vain luut...👍☀💦

1Äänestä
  • Niin .. Elluhallo kilise ja kolise aina kun kävelee .. etäältä jo kuule kun Ellu lähesty 🤨

    Äänestä

  • Nais....
    Just näin...
    Mut voin mä olla ..punkerokin...👁👁🐰😳😂

    Äänestä

  • Anteeksi jos ..kysyn mut mitä toi vihree ykkönen tarkoittaa kommentoi kohdas..?😳😂😀

    Äänestä

  • Elluhalloyb kirjoitti:

    Anteeksi jos ..kysyn mut mitä toi vihree ykkönen tarkoittaa kommentoi kohdas..?😳😂😀

    Ei minun tekemiä, mutta kommentoin siltti ..
    Joku rekattu nicci tykkää sinun kommentista, siksi se. Mutta miksi se vihreä on? Se on luultavasti joko näkyvyyden kannalta hyvä .. että huomaa ja erottuu!

    And ... Hyvät aamut Coffee kupin takana *☕* 😋

    Äänestä

Hauskoja kysymyksiä voisi tulla tästä läski-jutusta monikaan ei arvaisi vastata että pikkusormi on läski tai että hampaat ovat läskit..

ei kovin kauaa jaksa noiden joidenkin kanssa väitellä jostain typeryyksistä täysin merkityksettömistä asioista aivan turhaan.

Äänestä

Huomasitko että olin lihonut, vai miks tämmönen kysymys? ;)

Äänestä
  • Ei vaan tarkoitin tuota noiden joidenkin kiivasta väittelyä jossa totesin että en voi vaikuttaa siihen mitenkään, jotkut naiset väittelevät keskenään...

    Gallup-jutut ovat todellakin hauskoja välillä minä pidän näistä jutuista, näyttelijäjuttu oli taas, aika suosittujakin nämä kai... minulla on vielä 3. vaihtoehto antamatta siihen mitä haluaisit-gallupiin, 2 kerroin, mutta kolmas on vielä mysteeri.

    Äänestä

On melkein kaikkialla ja kaikilla on läskiä :))))))

Äänestä

ihran peittämä.

Äänestä

vatsassa etenkin ja lisäksi siellä sun täällä, kun olen ollut viime viikot niin vähällä liikunnalla ja syönyt hyvin. :) Tiedän kuitenkin, että taas vajaan kahden viikon päästä olen taas timmissä kunnossa, kun palaan entiseen elämisen rytmiini, johon kuuluu liikuntaa ja terveyttä edistävää ravintoa.

Äänestä

Siellä sun täällä.

Äänestä
  • et ainakaan kuvan perusteella ole kovinkaan lihava. :D

    Äänestä

  • höpsistä kirjoitti:

    et ainakaan kuvan perusteella ole kovinkaan lihava. :D

    Kuvassa ei olekaan sitä mitä alhaalta löytyy ;]

    Äänestä

Välillä saattoi olla, mutta kadonnut kuin itsestään. Hieman vähentänyt vain syömistä.

Äänestä

Just sopivasti, ettei luut enää törrötä, niinkuin

Äänestä

etten tarvitse henkseleitä housujen ylhäällä pysymiseen ;).
Tai sitten: Rintava, reitevä, persevä ;o).

Äänestä

Tuossa kun kävin kaupassa viimisillä rahoillani osatamassa purkkiruokaa itselleni tajusin ettei ole rahaa kaljaan eikä oikein muuhunkaan ja silti on läskiä joka puolella. Paradoksista reissussa oli kuitenkin se, että puiston penkellä oli taas satunnaisia langanlaihoja juoppoja ja narkkareita juomassa keikyää, en väitä etteikö heillä olisi rahaa ruokaan tai viihdykkeisiin kun näyttivät niin onnellisilta ja iloisilta. Onneksi työ kannattaa, laittaa vaikka joka kuukausi 5€ säästöön niin 10 vuoden päästä pääsen ehkä matkalla johonkin toiseen maakuntaan suomessa, ähtärissä käymään tai kenties jopa puuhamaahan Tervakoskelle. Nyt vaan niska limassa painamaan hommia ja niitä isoja miljardeja sinne possuun.

Äänestä

OLEN MUMMO! 😵😈😎

Äänestä

Olis se kauheeta, jos ei muuta osais ajatella kuin toisten läskejä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Läzkit kirjoitti:

Onko läskiä?? Missä teillä on läskiä ??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu